Nestává se každý den, aby do Chomutova zavítalo najednou tolik známých osobností a ještě k tomu většina z nich vystoupila v rolích, které jim nejsou až tak blízké. Úderem 15:00 hodiny se v sobotu v SD Aréně v Chomutově rozpoutal exhibiční boj hokejových týmů Old Boys Chomutov a HC Olymp Praha. Sportovní souboj skončil smírně 7:7, ale zvítězila zábava a charita.

Akci zahájila moderátorka Eva Decastelo a na ledě se postupně představovala jedna osobnost za druhou. Z domácích hráčů například Martin Ťupa a z hostujícího týmu herec David Suchařípa, Martin Dejdar či legendární gólman Dominik Hašek. Ten však hokejovou svatyni Olympu nestrážil. Postavil se do pole a ukázal, že ani tady na tom není špatně.

Kdo čekal tvrdé souboje a nelítostné nasazení, byl asi zklamán. O branky a humorné situace však nouze nebyla. například když šel Martin Dejdar na trestnou lavici a jeho tým inkasoval. Po návratu na led se na něj spoluhráči vrhli a dali mu co proto. To ale nenechal bez povšimnutí rozhodčí a všechny "bitkaře" Olympu poslal na trestnou lavici.

Dalším humorným okamžikem bylo to, když Dejdar s pukem přilepeným pomocí suchého zipu k hokejce dojel až k brance Chomutova a skóroval. Následoval protest a dohadování s rozhodčím o regulérnosti takové branky. Došlo i na uplácení pomocí pověstných kapříků. Zaujal i doprovodný program a vystoupení krasobruslařek USK Olympia Praha. Několikanásobné mistryně ČR v synchronizovaném krasobruslení ukázaly, že opravdu umí.

Akci za účasti asi tisícovky diváků, kteří si v sobotu odpoledne udělali čas a do SD Arény přišli, zakončila autogramiáda a prodej propagačních materiálů. Získané peníze půjdou na pomoc dětem v rámci projektu Kuře. Vcelku pohodová akce určitě pobavila a také pomohla dobré věci.