A byl to právě úřadující český mistr Procházka, který otevřel skóre zápasu, když v závěru úvodní třetiny využil přihrávek dvojice chomutovských obránců.

Další fáze zápasu se nesly v duchu marného dobývání berounské branky chomutovskými hráči. Na domácí branku se valil jeden útok za druhým, ale na nedostatek práce si nemohl stěžovat ani na druhé straně Chábera.

Chomutovští byli aktivnější, ale další góly přidat nedokázali a místo navýšení svého náskoku v polovině utkání inkasovali vyrovnávací gól z hole Kopeckého.

Třetí část přinesla vyrovnanější hokej, žádný z týmů se do zběsilého útočení nepouštěl a spíše se čekalo na chybu soupeře. To, co se Chomutovu nepodařilo během čtyřiceti minuty, tedy vstřelit rozhodující gól, se nakonec podařilo Dudovi po padesáti minutách prodloužení. Krušnohorci si tak domů odvezli dva body za vítězství 2:1.

Beroun – Chomutov 1:2pp

Branky: 34. Kopecký (Rudovský, Nedvěd) – 18. Procházka (Grof, Trefný), 61. Duda (Hruška). Rozhodčí: Horák – Zavřel, Špringl. Vyloučení: 6:5. Bez využití. Diváci: 650. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0.

HC Berounští Medvědi: Cikánek – Nedvěd, Procházka L., Růžička, Vojta, Vošmik, Malý, Tůma, Kopecký, Vlček, Rudovský, Krätzer, Pavel, Fiedler, Karpov, Besser, Luňák, Tvrzník

KLH Chomutov: Chábera – Trefný, Bombic, Hájek, Mazanec, Malínský, Grof, Všetečka, Pulpán, Hruška, Kraft, Duda, Jíra, Mikšovic, Hašek, Kůs, Eiselt, Jeslínek, Polanský, Dej, Procházka M.