Po juniorských letech v Kanadě, kde byl v sezóně 2011/2012 kapitánem týmu Gatineau Olympiques v soutěži QMJHL (Quebec Major Junior Hockey League) hrál za Bílé Tygry Liberec nebo na jejich farmě v Benátkách nad Jizerou. V sezoně 2014/2015 se vrátil do rodné vlasti, kde oslavil domácí titul.

Na Slovensku s týmem HC Košice jste získal mistrovský titul. Proč padla vaše volba před nadcházející sezonou právě na Chomutov?

Za titul jsem rád. To bylo v sezoně velké plus a pro mě jenom dobře. A proč Chomutov? Mám takové tušení, že to je správná volba. Doufám, že jsem se rozhodl správně a nebudu toho litovat.

Tušení asi jenom nestačí, o co tedy jde? Například o pocit, že je to nováček, kde byste mohl dostat více prostoru než v zavedeném klubu?

Samozřejmě velkou úlohu sehrálo to, že Chomutov trénuje pan Růžička, který je uznávaným trenérem či už v Česku, na Slovensku nebo ve světě. Doufám, že mi dá co nejvíc a posune mě to v kariéře.

Když se Piráti ozvali, zjišťoval jste u Antonína Duška, kterého znáte z Liberce, jak to u Pirátů chodí?

Samozřejmě jsem se s ním zkontaktoval. Volali jsme si a několikrát si napsali. V podstatě mi na Piráty neřekl ani jednu špatnou zprávu. A měl jsem informace i z jiných stran.

Kdybyste měl možnost vybrat si k sobě někoho ze spoluhráčů, na koho by padla volba?

Myslím si, že jsou tady výborní hráči i kluci, nechávám to na trenérech. Doufám, že nám to bude klapat.