Základy k vítězství postavili už do páté minutě svými brankami sokolovští Tvrdek a Vrána. První branka padla v přesilové hře, Dudovu přihrávku z místa pravého obránce na levou stranu přeposlal Kuběna k pravé tyči na Tvrdka a ten „z první" posunul Baník do vedení (1:0).

Přesně za minutu zaburácel stadion nadšením znovu. Vrána zatáhl podél pravého mantinelu kotouč do obranného pásma Klášterce, nakonec zvolil kličku do středu plochy, dostal se až před Kaššáka a ani ten mu ve skórování nezabránil (2:0).
Domácí ovládali hru. Další přesilovou hru, včetně krátké dvojnásobné, nevyužili, ale příznivci černožlutých barev ochuzeni o branky nebyli. Třetí gól si sokolovští hokejisté schovali do vlastního oslabení v 17. minutě. Přesněji Duda s Kuběnou předvedli parádní akce dva na jednoho, při které si oba hráči třikrát vyměnili puk (3:0).

Na začátku druhé části se Klášterci podařilo naložit s početní výhodou lépe, autorem branky byl Deveri 3:1. Ale to bylo ze strany Klášterce v prostřední části hry všechno. Domácí přidali dalších pět branek, a tak o přestávce před třetí třetinou bylo v kabině Klášterce pořádně rušno, padala velmi ostrá slova.

Klášterečtí pak zbytek zápasu nevypustili a v 55. minutě upravili na konečných 8:2 Vrtkem. Domácí již v poslední dvacetiminutovce neskórovali, ale to bylo jen zásluhou výborného Kaššáka, který lapil několik tutovek Baníku.

HC Baník Sokolov – HC Klášterec 8:2 (3:0, 5:1, 0:1)

Branky: 4. Tvrdek (Kuběna, Duda), 5. Vrána (Sýkora, Beránek), 17. Kuběna (Duda), 23. Račanský (Truhlář), 27. Tvrdek (Duda), 32. Kuběna (Tvrdek, Rulík), 38. Vrána (Beránek, Sýkora), 40. Tvrdek (Duda) 22. Deveri, 56. Vrtek. Rozhodčí: Sýkora – Černý, Šimán. Využití: 3:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 815.

Sokolov: Hruška – P. Říha, J. Truhlář – J., Binias, Gombár, Michálek, Rulík – Duda, Kuběna, Tvrdek, Kašpar, Račanský, V. Truhlář, Sýkora, Beránek, J. Vrána, T. Pfister, Krejsa, Dimitrov, Zikmund. Trenér: Jaromír Carvan.

Klášterec: Kaššák – Kuncl, Sklenička, Žižka, Kozák, Páleník, Benda, Schönauer, Pokorný – Andres, Vrtek, Deveri, Hrdlička, Jáchym, Huňady, Neuman, Toušek, Vlastník, Toman, Nguyen, Diviš. Trenér: Petr Mikeš.