Utkání i začalo podle papírových předpokladů, když se Řisuty ujaly dvoubrankového vedení. Za tohoto stavu ale klášterečtí hokejisté převzali kontrolu nad hrou a odměnou jim bylo otočení zápasu ještě do konce první třetiny (3:2).

Vedení Klášterec už nepustil. V čase 22:09 zvýšil Jan Hammerbauer na 4:2, a i když o 42 sekund proměnil Matěj Kos trestné střílení (4:3), Jan Charousek a Vladislav Vrtek zařídili pro domácí už tříbrankové vedení (6:3).

Po brance Michala Fortelkyho v 36. minutě se Řisuty pokusily utkání ještě ve třetí třetině zdramatizovat, ale o cenné výhře Kláštereckých rozhodl definitivně v přesilové hře střelou nad rameno hostujícího brankáře Lukáš Hrdlička (7:4).

HC Klášterec nad Ohří – HC Řisuty 7:4 (3:2, 3:2, 1:0)

Branky: 13. Vrtek, 16. Hrdlička, 18. Charousek, 23. Hammerbauer, 26. Charousek, 32. Vrtek, 53. Hrdlička – 6. Kos, 12. Kužel, 23. Kos, 36. Fortelka.

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák – Koblitz, Müller, Žižka, Kozák, Neuman, Pokorný, Andres, Charousek, Vrtek, Mála, Jáchym, Hrdlička, Lehnert, Hammerbauer, Deveri, Diviš, Nguyen.