Když se již ve čtvrté minutě zápasu Chomutov - Znojmo prosadil domácí kanonýr Hruška, tak si každý vzpomněl na předchozí debakl znojemského týmu a v podobném duchu se nesl i tento zápas. Znojemští Orli působili na ledě podrážděnějším dojmem a často to na ledě jiskřilo, ale domácí hokejisté si v klidu hlídali vývoj utkání a nepřipustili žádné komplikace. Jejich jízda se nakonec zastavila na výsledku 7:1!
Ohlasy po utkání
David Hruška, útočník KLH Chomutov, autor hattricku: "Byl to klasický zápas play off. Měli jsme štěstí, že jsme dali první gól a pak jsme předváděli naší hru. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili a zaslouženě jsme vyhráli. Že jsem dal hattrick? Tak dnes se mi to povedlo, příště to zas bude někdo jiný. Během té dlouhé přestávky jsme se dali dokupy, potrénovali. Máme čtyři vyrovnané pětky a naše síla je znát."
Jan Neliba, trenér Znojma: "Chomutov má kvalitní tým. Hrál s chutí a byl nad naše síly. Uvidíme, jestli budeme alespoň doma důstojnějším soupeřem."
KLH Chomutov - HC Znojemští Orli 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
Branky: 4. Hruška (Kraft, Duda), 14. Hájek (Trochta), 23. Hruška (Duda), 31. Jíra (Hašek), 44. Hruška (Duda, Kraft), 50. Skořepa (Kraft), 58. Trochta (Kraft) - 46. Říha (Hradecký) . Rozhodčí: Šindler, Lacina, Beneš, Štofa . Vyloučení 9:9 . Využití 2:0 . Oslabení 1:0 . Diváci: 2934.
Chomutov: Chábera - Pulpán, Bombic - Hájek, Grof, Brňák, Tribuncovs, Trefný, Posmyk - Duda, Kraft, Hruška - Skořepa, Trochta, Procházka - Hašek, Mikšovic, Jíra - Polanský, Domin, Jeslínek.
Znojmo: Horčička (44. Panec) - Hořava, Morava, Štach, Protivný, Štrach, Kolafa, David, Barus, Jarůšek, Plášek, Svoboda, Hradecký, Meindl, Lattner, Vyletelka, Havlík, Haman, Říha, Staněk.

Kadaňští hokejisté se snažili i ve druhém utkání co nejvíce znepříjemnit zápas vítězům základní části, ale ani tentokrát na vítězství nedosáhli. Kadaňský brankář Štěrba dlouho držel naděje kadaňského týmu nad vodou, ale domácí se zaměřili na důslednou obranu, ani jednou nedovolili Kadani skórovat a nakonec vyhráli 4:0.
HC Slovan Ústečtí Lvi - SK Kadaň 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Branky: 15. Alinč (Pazourek), 21. Heinisch (Hovorka, Pajič), 38. Pajič (Hovorka, Klobouček), 51. Kloz (Pazourek). Rozhodčí: Smitka, Petružálek, Bertlík, Koskuba. Vyloučení: 6:7 + Klobouček 10 minut, Heřman 10 minut, 10 minut a do konce utkání. Bez využití. Diváci: 2750.

Ústí: Orct – Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, Gureň, Novotný, Kříž O, Gýna, – Pazourek, Alinč, Kloz – Heinisch, Pajič, Hovorka – Sklenička, P. Kříž, Heřman – R. Pšurný, Mikulík, M. Pšurný
Kadaň: Štěrba – Szakal, Schmidt, Rutta, Zmeškal, Mašek, Hartmann, Žižka – Tsyganov, Sikora, Seman – Mužík, Freiberg, Ton – Rohan, Milotinský, Balázs – Derfler, Hofmeister, Malát