Baculky. Čtyřiadvacetiletá Martina. Má nadváhu a nevadí jí to.

Zdroj: archiv

Courtney Patrně nejpolulárnější „BBW“ model, vystupuje pod přezdívkou Plumppincess. Bydlí v Kanadě a váží 170 kilo. Na internetu se fotí od roku 2005.

Zdroj: archiv

Marry.  Do komunity BBW modelek se přidala asi před dvěma lety, začínala jako amatérka. Je jí 27 let a cíleně přibírá. Patří k nejtlustším.

Marry. Do komunity BBW modelek se přidala asi před dvěma lety, začínala jako amatérka. Je jí 27 let a cíleně přibírá. Patří k nejtlustším.

Zdroj: archiv

Lisa Anna Narodila se v Portugalsku a fotí se jen zřídka. 31letá amatérka, které své fotky neprodává, má zástupy fanoušků, kteří milují její postavu a la Venuše.

Zdroj: archiv

Jae Dívka z Ohia, která se živí prodejem svých aktů na stránkách pro baculky. Je jí 24 let a jako XXL modelka pracuje od svých 19 let.

Zdroj: archiv

Gwen. Jedna z prvních profesionálek, která na webu prodává svoje fotky. Váží 170 kilo. Její osobní stránky jsou však mimo provoz.

Zdroj: archiv

Britt. Teprve 23letá dívka z Kalifornie poslední tři roky fotí své přibírání na váze. Za tu dobu dokázala ztloustnout asi o 50 kilogramů.

Zdroj: archiv

Baculky. Dvacetiletá Andrea z Jablonce nad Nisou.

Zdroj: archiv

Becca. Nejmladší modelka, teprve 22letá Becca ze státu Washington se připojila mezi XXL modelky v roce 2008. Žije s přítelem, který ji fotografuje.

Zdroj: archiv

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Koho z politické scény považujete za škůdce polistopadového vývoje?
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Deník