Oba soupeři předváděli kvalitní fotbal. Hrálo se oboustranně rychle, chyběla jen přesnost v zakončení. První střelecké pokusy si připsali chomutovští Daneskij s Heierem. V sedmé minutě pak domácí rozehrávali trestný kop a míč nešťastně do vlastní sítě tečoval Jamrich – 1:0.

Utkání mělo i nadále spád, aktivnější začali být domácí hráči. Hosté odpověděli útoky Šebka se Šlajchrtem, na druhé straně nebezpečně střílel Peterka.

V závěru první půle se hra vyrovnala. Oba brankáři, domácí Slavík i chomutovský Zaťko, si ale vše dobře pohlídali a nenechali se překvapit.

Hned v úvodu druhé půle vybojoval rohový Ilavskij, ale opět chybělo přesné zakončení. Tlak hostů byl znatelně vidět po celé hrací ploše. Z dálky to zkoušel Moravec, ani nadvakrát neprostřelil Slavíka Šlajchrt.

Uklidnit mohl domácí střídající Mirga, ale ve stoprocentní šanci Zaťkovu branku netrefil. V 75. minutě, při tlaku Teplic, zahrál obránce rukou, ale píšťalka rozhodčího Richtera zůstala němá. Poté následovalo další porušení pravidel v pokutovém území, ale ani to rozhodčí nepostřehl.

Závěr tak byl dost nervózní, navíc po druhé žluté kartě musel v 83. minutě předčasně do sprch teplický Karmann. V té době byli hosté v tlaku, zaslouženého vyrovnání se ale dočkali až v samém závěru utkání, kdy rozhodčí posoudil sražení Daneského jako faul a odpískal pokutový kop. Domácí protestovali, ale marně. K míči se postavil brankář Zaťko a zkušeně míč poslal do sítě – 1:1.

„Ve druhé polovině hry se obraz zápasu změnil. Více jsme útočili a škoda jen, že hráči některé vyražené míče nebyli schopni dorazit do branky. Nakonec zkušený brankář Zaťko bez problémů proměnil pokutový kop,“ řekl po utkání chomutovský trenér Jiří Černý.

FK Teplice B – FC Chomutov 1:1 (1:0)

Branky: 7. vlastní Jamrich – 90. Zaťko z penalty. Rozhodčí: Richter, Lerch, Blažej. Žluté karty 4:3. Červené karty 1:0 (82. Karrman).

Chomutov: Zaťko – Vait, Jančárek, Jamrich, Šebek, Heier, Moravec, Daneskij, Šlajchrt (82. Sanko), Ilavskij (67. Silva Leandro), Rusetskij. Trenér: Černý.