Druhou domácí výhru v jarních bojích krajského přeboru slavili fotbalisté AFK LoKo Chomutov, když porazili souseda v tabulce – FK Litoměřice. V začátku utkání měl velkou příležitost na střelení branky chomutovský Micák, který za ruku hostujícího hráče v pokutovém území zahrával pokutový kop. Míč poslal ale do středu branky, a tak jeho střelu bez problémů chytil brankář Litoměřic Zdeněk Divecký.
To už ale Lokotka prohrávala jednobrankovým rozdílem. V 11. minutě rozehrával litoměřický Doleška trestný kop, míč dostal Petr Tichý a dorazil ho k pravé tyči bezmocného  brankáře Plochého. Hosté byli v prvním poločase fotbalovějším týmem, byli dříve u míče a akce rozehrávali od svého pokutového území již na rozběhnutá křídla.  To potvrdila i akce z 27. minuty, když se dostal do šance litoměřický Miroslav Novotný.  Plochý ale stačil odvrátit nebezpečí na rohový kop.
Nakonec se domácím povedlo srovnat ještě v prvním poločase. Běžela 41. minuta, když Kadlec dorazil míč k tyči z pravé strany malého vápna.
V druhém poločase přibylo na obou stranách nepřesností, ale větší příležitosti na střelení branky měli hosté. Největší šance měli Miroslav Novotný a Michal Rapavý, ale stav zůstal nezměněný.
Z domácích borců mohl střelit gól střídající Kubánek, ale svou příležitostí  pohrdl. O vítězství domácích nakonec rozhodla chyba v rozehrávce hostů. Špatně rozehranou přihrávku zachytil Dušan Mirga, který s míčem naběhl na levou stranu hrací plochy, přihrál střídajícímu Vondráčkovi a ten vsítil vítěznou branku Lokotky. Hosté se až do konce  zápasu snažili o vyrovnání, vypracovali si i tři standardní situace, ale vyrovnat se jim nepovedlo.
Lokotka, která pro zranění hráčů hraje poslední zápasy v pozměněné sestavě, nakonec slavila vítězství zvýšenou bojovností, ačkoli soupeř byl fotbalovější. Fotbalisté LoKo jsou po 26. kole na čtvrtém místě krajského přeboru, o jeden bod za třetí Kadaní.

AFK LoKo Chomutov – FK Litoměřice 2:1 (1:1), branky Kadlec, Vondráček – Tichý; žk 4/4; diváci 120, rozhodčí Borovec – Živnůstka, K. Beneš
Sestava LoKo: Plochý –  Micák, Pavlica, Kadlec, Mareš – Mirga, Chabr, Čonka, Poloprutský – Bašek, Sedlák, střídali Vondráček, Kubánek, Burda; trenér Josef  Šroub

Strupčice v souboji dvou posledních týmů vyhrály v Bezděkově a svému soupeři se přiblížily na rozdíl šesti bodů. V utkání sice od 22. minuty prohrávaly, ale před koncem prvního poločasu v 43. minutě se jim podařilo vyrovnat a vítězství strhli na svou stranu osm minut po zahájení druhého poločasu. Oba góly „áčka" Strupčic padly po vypracovaných akcích. Borci Strupčic se dostali narážečkami až na hranici malého vápna a Hromas zatočil míč do protilehlého rohu branky domácích.  Ve zbývajícím čase měli optickou převahu domácí. Na malém hřišti v Bezděkově se snažili nakopávat míče do šestnáctky hostů, ale Strupčice jich do vážnější šance nepustily. Naopak z rychlých protiútoků mohly své vedení ještě pojistit, ale příležitosti nevyužily.

SK Bezděkov – SK Strupčice    1:2 (1:1),     branky Hendrich – Hromas 2; žk 2/3; diváci 50
Fotbalisté Tatranu Kadaň vyhráli v Lounech nejtěsnějším rozdílem a udrželi se na třetí příčce krajského přeboru. Jsou jenom o jediný bod za druhou juniorkou Děčín.

FK Louny – Tatran Kadaň 0:1 (0:1), branka Mikeš (pk); žk 3/4; čk 0/1 (Nádeník), diváci 200