Pěkné slunečné počasí přilákalo na fotbal do Údlic 80 diváků a ti se během prvních osmi minut nestačili divit. Již ve 4. minutě  otevřel skóre Vladislav Vlček (0:1) a netrvalo to ani dvě minuty a Martin Vašina přidal druhý gól (0:2). V 8. minutě to už bylo 0:3, když se po rohovém kopu trefil hlavou Filip Bachor (0:3).

Až v 10. minutě se poprvé dostali do akce i domácí. Nejprve pozornost brankáře Hanuše prověřil Karel Klíma a v 29. minutě se do brankové příležitosti dostal Vít Rajnyš, ale akci nezakončil podle svých představ.

A tak se opět prosadili hosté. O osm minut nacentroval Eiselt a rozběhnutý Broum vstřelil hlavou čtvrtou branku (0:4). Spořickým ale ani tento náskok nestačil, dvě minuty před koncem poločasu zvýšil Jan Eiselt už na 5:0 a prakticky rozhodl o vítězi utkání.

Jestli domácí příznivci věřili, že ve druhém poločase přijde na hřiště „jiný tým", tak jejich přání splněno nebylo. Už čtyři minuty po začátku druhé půle přišla na domácí další pohroma. Obranou se prokličkoval Eiselt a potrestal Údlické již po šesté (0:6).

Domácí se gólově prosadili až v 55. minutě. V pokutovém území byl sražen údlický hráč a Lukáš Kučera z pokutového kopu vstřelil aspoň čestný úspěch „modrých" (1:6).

Další snížení už ale Spořičtí nepřipustili. Naopak v 62. minutě po chybě obrany Údlic vstřelil Vlček už svůj druhý gól v utkání a zvýšil na 7:1 pro Spořice.

Do konce utkání už další branka nepadla, k vidění byly ještě dvě břevna, na každé straně jedno. Nejdříve přehodil domácího brankáře Eiselt, na druhé straně trefil konstrukci branky Lukáš Kučera.

Sokol Údlice – 1. FC Spořice 1:7 (0:5)

Branky: 55. L. Kučera (PK) – 4. Vlček, 6. Vašina, 8. Bachor, 37. Broum, 43. Eiselt, 49. Eiselt, 62. Vlček. Rozhodčí: Klimpl – Kuriljak, Živnůstka. ŽK: 69. Rajnyš, 84. Klíma – 59. Doksanský. Diváci: 80.

Údlice: Hašek – Hoferek (38. Haldovský), Sejček, Klíma,  L. Kučera, M. Kučera, Hakl (75. Vepřek), Hlava, Micák, Rajnyš, Chlouba (81. Vaňkát).

Spořice: Hanuš – Vávra, Broum, Bachor, Fořt (56. Hyksa), Campr (75. Campr), Eiselt, Dobiáš, Doksanský, Vlček (81. Píša), Vašina (73. Zvánovec).