Březenecká – Lenešice 3:3 (1:3)
Do utkání vstoupili lépe hráči Lenešic, kteří si vypracovali až tříbrankové vedení. O jejich branky se už v prvním poločase zasloužil dvakrát Jakub Reiniger (jednou z pokutového kopu) a na tři nula pro Lenešice zvyšoval po pěkné kombinace Milan Ďuračka.

Favorizovaní hráči Baníku Březenecké však nesložili zbraně. Ještě do poločasu snížil pěknou střelou Martin Váňa na 1:3. Ve druhém poločase pak převahu Březenecké střelecky vyjádřili Marcel Váňa a Tomáš Kun. První utkání turnaje v Postoloprtech tak v sobotu dopoledne skončilo remízou 3:3.

Březno – Postoloprty 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém dokázali domácí hráči držet krok s favoritem celého turnaje. Hráči Postoloprt šli dokonce ve 22. minutě do vedení, když krásnou střelou překonal brankáře Března Kováče domácí Jaromír Kotouček.

Březno však dokázalo vzápětí vyrovnat. Po zmatku v obraně Postoloprt se po rychlém útoku poprvé v zápase prosadil Petr Bureš. I druhý poločas přinesl vyrovnaný fotbal.

Náznaky šancí na obou stranách likvidovali pozorní brankáři. Blízko k vedoucí brance měli hráči Března, když v 71. minutě napálili tyč Junkovi branky. Tři body do tabulky přinesl Březnu zbytečný faul domácího obránce v 85. minutě. U rohového praporku zbytečně fauloval útočníka.

Následný, prudce nad zemí zahraný trestný kop nedokázala obrana Postoloprt odvrátit a pohotový Petr Bureš prostřelil klubko hráčů, které stálo před ním. Svou druhou brankou v utkání zápas i rozhodl.

Údlice – Žatec (dorost) 1:1 (0:0)
Poslední zápas prvního hracího dne turnaje přinesl další remízový výsledek. Ve vyrovnaném utkání se šance střídaly na obou stranách. Do vedení šli zkušenější hráči Údlic, když se dorážkou po trestném kopu zapsal do střelecké listiny Petr Kadlec.

Dorostenci Žatce se nenechali zahanbit a po pěkné kombinační akci vyrovnal Antonín Hynek. Hráči Sokola Údlice ke konci zápasu přitlačili, ale jejich nápor k vítězné brance nevedl. Utkání 1. kola odřídila trojice rozhodčích: Václav Šebek, Ladislav Lapka, David Vysočanský