Chladné počasí a náročný terén byl příčinou méně kvalitního fotbalu. Ve čtrnácté minutě ale přítomní diváci sledovali málokdy vídaný gól, který dal roudnický Brandejs, který se dobře zorientoval v pokutovém území a ač obrácen zády k brance, vystřelil přesně do rohu branky, kam nestačil Plochý doskočit.

Domácí se snažili útočit, ale málo stříleli. Ve 34. minutě pak hosté šťastně odkopli míč na nikým nehlídaného útočníka Laušmana, který pohodlně přidal druhý gól Roudnice. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:2.

A ani po přestávce se domácím příliš nedařilo, přestože kombinovali lépe než v prnví půli.

V 72. minutě se jim dokonce podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, když po centru Žďánského přesně hlavičkoval Vávra.

Vyrovnat poté mohl střídající Andrš, ale v rozhodující chvíli zaváhal a míč do roudnické sítě nedopravil.

Vyrovnávací trefy se ale nakonec Chomutovští nedočkali, naopak si neustále museli dávat pozor na roudnické útočníky, kteří pořád zaměstnávali jejich obranu.

AFK LoKo Chomutov – SK Roudnice n. Labem 1:2 (0:2)

Branky: 72. Vávra – 14. Brandejs, 34. Laušman. Rozhodčí: P. Černý, F. Černý, Dočekal. Žluté karty 3:0. Diváků: 100.

Chomutov: Plochý – Čonka, Holub, Hodas, Cejthamr, Jarolím (60. Andrš), Žďánský, Dobiáš, Tichý, Kubánek, Vávra (85. Kubík). Trenéři: Chaloupka, Řehák.