Dva týmy s rozdílným postavením se utkaly v posledním podzimním kole I.A třídy. Údličtí fotbalisté jsou ve středu tabulky, zato hosté z týmu TJ Kopisty jsou s pouhými osmi8 body poslední.

Ale v prvním poločase to tak na hřišti nevypadalo. Hosté předvedli sympatický a nebojácný výkon. S vervou se pustili do svého soupeře, což se jim i vyplatilo. Již v 9. minutě se po brance Davida Hoffmanna ujali vedení. Za domácí smazal manko již za 5 minut Josef Čížkovský.

Ale přestřelka a zajímavý fotbal pokračovaly i nadále. Hostující hráči se snažili z každé příležitosti střílet, ale prosadili se domácí. V 19. minutě se opět gólově prosadil Josef Čížkovský a poprvé dostal domácí do vedení. Když se prosadil v 29. minutě Eugene Andruh a zvýšil na 3:1, domácí polevili. To se jim nevyplatilo, hosté toho hned využili a v 34. minutě snížil Jan Vágner na jednobrankový rozdíl. Do šaten o poločasové přestávce tak šly oba týmy za vedení 3:2 pro Údlice, i když náskok domácích mohl těsně před přestávkou navýšit Andruh. Jeho střelu z pokutového kopu ale vystihl brankář Václav Hotový a stav se tak neměnil.

Ve druhém poločase se gólově prosadili už jenom domácí. Čtvrtou branku vsítil po centru hlavou Lukáš Kučera a domácí tak byli blízko vítězství. Jejich výhru završil čtyři minuty před koncem Milan Horna, kterému poslední podzimní branka byla odměnou za úsilí.

Úličtí hráči jsou po podzimní části I.A třídy se ziskem 20 bodů na 7. místě skupiny B I.A třídy. Jaro otevřou opět utkáním na domácím hřišti. V sobotu 24. března přivítají vedoucí tým Viktorii Ledvice. 

TJ Sokol Údlice - TJ Kopisty 5:2 (3:2)

Branky: 14. Čížkovský, 19. Čížkovský, 29. Andruh, 72. L. Kučera, 86. Horna - 9. Hoffmann, 34. Vágner
Rozhodčí: Budský - Šimeček, Červený. Bez ŽK. Diváci: 50

Údlice: Janda - Trunec, Micák, L. Kučera, Klíma, Čížkovský, Horna, Poloprutský, Pěnička, Andruh, Jíra (78. Husák)