„Z hlediska výsledku zklamání, remíza je málo. Nemůžu říct, že by kluci nechtěli, oni bojovali, ale ta finální fáze už dobrá nebyla. Spoustu věcí jsme řešili opačně, než jsme měli. Když měl přijít centr, přišla kombinace, když měla přijít kombinace, přišel centr," zhodnotil utkání Luboš Urban.

První poločas patřil domácím, vypracovali si spoustu standardních situací, ale žádná z nich nevedla ke vstřelení gólu. Nejdřív zahrozili hosté, již ve druhé minutě poslal centr do vápna Marin Glasnovič, ale Málek vysoko přestřelil. Pak už byli lepší domácí, ale střely Pikla, Smoly, Nádeníčka jako i zakončení hlavou Pavlíčka ke vstřelení gólu nevedlo. Brankář Pařízek buď střely pochytal nebo vyrazil na rohový kop.

Druhý poločas byl v znamení ještě větší převahy domácích, ale v bráně hostí stále kraloval bývalý brankář Příbrami Pařízek. „Druhou půli jsme měli tlak, ale končíme na 25 metrech od brány. Zklamání, Zápy jsou soupeř, kterého máme porážet, ale souvisí to s nepovedeným podzimem. Ten není příliš vydařený a tohle utkání do něj zapadlo se vším všudy,"reagoval na průběh druhého poločasu i celého podzimu Luboš Urban.

Domácí si opět vypracovali řadu standardních situací, měli dvě velké šance, ale ke slovu se dostali i hosté, když do otevřené domácí obrany pronikal aktivní Glasnovič. Hlavně v závěru zápasu mohl Chomutov strhnout vítězství na svou stranu, když nejdřív v 82. minutě Doksanský z přímého kopu trefil zeď a z následné dorážky skvěle vyrazil míč hostující gólman. Pak neuspěl ve velké šanci Pavlíček a nakonec byl z toho jenom rohový kop. Po něm hlavičkoval Kropík a Pařízek opět vyrazil. Z dalšího rohového kopu poslal míč hlavičkou k tyči Bohumil Nádeníček, ale Pařízek vytáhl opět skvělý zákrok a svému týmu zachránil bod.

V souboji s obranou hostí a brankářem Pařízkem domácí neuspěli a připsali si třetí remízu v řadě.

FC Chomutov SK Zápy 0:0

Rozhodčí: Janoch - Grimm, Kříž   žk 0:3   počet diváků 412

Sestava: Krbeček - Horáček, Kropík, Kejha, Švec - Smrž (65. Kwame), Pavlíček, Pikl (65. Doksanský), Kůžel -  Smola, Nádeníček