​Druholigový Baník nastoupí proti sklářům i s Janem Hoškem, posilou, která míří na západ právě ze Stínadel. Tepličtí divákům představí novou posilu Igora Paradina z ruského Krasnodaru, poprvé v rámci letní přípravy by měl zasáhnut do hry i Jakub Mareš. 

Teplice mají za sebou tři přátelské duely. S Mladou Boleslaví prohrály 1:2, Příbram porazily 5:4 na penalty a ve středu skolily 4:1 německý celek Bischofswerda.

Paradin je nejčerstvější posilou Teplic

Teprve 20letý nadějiný bek či záložník Igor Paradin přichází z ruského Krasnodaru do Teplic na roční hostování s opcí na případný přestup. "Měl jsem na Teplice jako klub i město jen ta nejlepší doporučení od Nazarova, se kterým jsem hrál. Když jsem navíc viděl stadion, tak ten se dá srovnat s těmi v ruské nejvyšší soutěži, je opravdu krásný," řekl Paradin po svém přesunu na sever Čech. Paradin hrál za béčko Krasnodaru ve druhé lize, má ale i zkušenost s nejvyšší soutěží.  "Naskytla se nyní možnost ho získat, proto jsme rychle zareagovali. Paradin může být velmi zajímavou alternativou na oba kraje hřiště," pochvaluje si sportovní ředitel FK Teplice Štěpán Vachoušek novou posilu Teplic. Ty by ještě rády získaly ještě jednoho hráče. "Chceme posílit ofenzivu," tvrdí Vachoušek.