Na jedné straně spokojenost, na straně druhé zklamání. Hosté z Vilémova chtěli potvrdit v Kadani v utkání krajského přeboru dobrou formu, když ve třech posledních zápasech získali devět bodů, ale v Kadani narazili. Tatran porazil hosty 2:1 a je na 11. příčce krajské soutěže.

Vilémov, který je jenom dva body před Kadaní, pokukoval před zápasem po konečném šestém místě. Porážka 1:2 v Kadani je tak vrátila na zem. „Je pravda, že nám chyběli obránci Jirchář s Jindřichem. To však není omluva pro náš žalostný výkon proti soupeři, který by se měl normálně bez problémů porazit,“ zlobil se vilémovský manažer Libor Sklenář.

Prosadili se Campolo a Uhlík

Kadaňští začali dobře, po půlhodině vyhrávali o dvě branky. Nejprve se sám před Vaňákem prosadil Campolo, v 27. minutě se hlavou trefil Uhlík. „Domácí byli hodně produktivní,“ podotkl Sklenář.

Po změně stran se Vilémov začal více tlačit dopředu ve snaze vstřelit kontaktní branku. Tu vsítil ale až šest minut před koncem zápasu Buryánek. „Bohužel to bylo pozdě. V závěru jsme tlačili, ale přes zhuštěnou domácí obranu jsme se nedostali. Je to velká škoda, zbytečně jsme tady ztratili body,“ litoval Sklenář.

Tatran má před sebou poslední kolo krajského přeboru. V něm hraje v sobotu 17. června od 16 hodin na trávníku pátého Slavoje Žatec.

Tatran Kadaň - Stap Vilémov 2:1  (2:0)

Branky: 15. Campolo, 27. Uhlík 88. Buryánek
Rozhodčí: Sedláček. ŽK: 2:4. Diváci: 35

Kadaň: Turánek - Bešík, Fefrčík, Uhlík, Sop (84. Grund), Frič (62. Čibenka), Karban, Kiliján (59. Kuč), Kura, Zaržický