O vítězství domácích hráčů se rozhodlo až ve druhém poločase, ale příležitosti na vstřelení gólů měli domácí již v první půli. Jako první to byl Jakub Zralík, gólově se pak neprosadil ani zkušený Ladislav Doksanský nebo Lukáš Vrba.

Po půlhodině hry si domácí vypracovali hezkou akci po ose Eiselt, Vlček, ale brankář Lukáš Kešner míč zkrotil a nedovolil Spořickým jít do vedení.

Z hostujícího týmu se jako první osmělil David Duran, který mohl zužitkovat příležitost z rohového kopu. V prvním poločase ho ještě následoval Lukáš Horáček, jeho střela ale těsně minula branku domácích.

První gól padl devět minut po začátku druhého poločasu. Jan Eiselt rozehrál trestný kop, míč skončil na břevně hostí a David Zahradník ho stačil dorazit do sítě (1:0).

Zvýšit pro domácí mohl střídající Jan Vrba, ale v 84. minutě pouze orazítkovat tyč branky Jiřetína.

A tak definitivně potvrdil vítězství domácích pět minut před koncem Patrik Janošík, který přidal po chybě hostující obrany druhou a poslední branku sezony krajského přeboru 2014/2015 (2:0).

Spořice zůstaly na třináctém místě, která je poslední sestupovou příčkou krajského přeboru.

1. FC Spořice - TJ Sokol Horní Jiřetín 2:0 (0:0)

Branky: 54. Zahradnik, 85. Janošík. ŽK: 0/1. Diváci: 50. Rozh.: Jan Zubr - T. Zvonař, T. Zubr.

1. FC Spořice: Novotný - Dobiáš, Zahradník, L. Vrba, Vlček (46. J. Vrba) Campr, Eiselt, Janošík, Zralík Škultéty, Doksanský.