První zaujal vstřeleným hattrickem, Hromas zase útočnými výlety z vlastní branky. Při neúčasti brankáře Strupčic nastoupil Jan Hromas jako hráč z pole do branky a často podnikal „výletní kousky" až ke středové čáře. Jeho výlety byly často odvážné, ale své místo v brance uhájil.

V samotném utkání se prosadili hráči nováčka I. A třídy Sokola Údlice. Již ve 4. minutě se domácí radovali po brance Josefa Čížkovského, který skóroval po zaváhání obrany Strupčic (1:0). Ve 20. minutě mohl vyrovnat Jaroslav Vaňous, ale proti brankáři Jandovi se neprosadil. A tak přišly minuty domácích. Ve 24. minutě se poprvé prosadil po přihrávce Pěničky Marek Hakl (2:0) a o osm minut později si hostující obránce Hlaváček nešťastně srazil míč do vlastní brány (3:0). Ve 39. minutě se přece jenom podařilo Strupčickým snížit, když domácího Jandu překonal Jakub Tichý, který přišel do Strupčic z týmu Domoušic.

V druhé části utkání měl velkou příležitost na snížení opět Jaroslav Vaňous, ale příležitost nevyužil. Naopak dvěma góly se prosadil v 61. a v 64. minutě produktivní Marek Hakl a uzavřel stav utkání na konečných 5:1. Strupčice, i když měly v závěru tři šance na zkorigování stavu, je nevyužily a připsaly si první prohru v soutěži.

TJ Sokol Údlice – SK Strupčice 5:1 (3:1)

Branky: 4. Čížkovský, 24., 61., 64. Hakl, 32. vlastní (Hlaváček) – 39. J. tichý. Rozhodčí: L. Holub. ŽK: 3/4. Diváci: 150.

Údlice: Janda – Vepřek, Micák, Sejček, Klíma, Pěnička, Haldovský, Rajnyš (74. Valášek), F. Hašek (65. Novotný) – Čížkovský, M. Hakl.

Strupčice: Hromas – Hlaváček, Krejčí, F. Jančička, J. Jančička (80. D. Novák) – Hájek, J. Vrba, Sechter, Pěnkava (64. Pěnkava) – Vaňous, J. Tichý.