Sochor, který přišel do Mostu po sedmiletém působení u Viktorky Žižkov, vstoupí dnes s baníkovci do další fáze pohárového MOL Cupu, kdy v 16.30 dorazí na sever Čech poslední tým druhé ligy z Vlašimi. Půjde tak vlastně o souboj nejhorších, protože Mostečané jsou v ČFL taktéž na poslední příčce. Jak bude premiéra nového kouče vypadat?

AKCE V MOSTĚ:
FK Baník Most – Souš hraje dnes od 16.30 MOL Cup s druholigovou Vlašimí. S lístkem z fotbalu pak fandové mohou zdarma na házenou Most – Slavia Praha (18.00).

Na ligový vítr se těší v MOL Cupu třetiligová ústecká Arma, která dnes dnes vyzve na svém stadionu od 18.00 hodin pátý tým FORTUNA:LIGY z Bohemians Praha. A pozor! Bohemce se v nové sezoně daří hlavně na hřištích soupeřů. V ČFL druhé Ústí vedené exligistou Dušanem Tesaříkem jí ale nebude chtít dát nic zadarmo.

Podobně jsou na tom v divizním Chomutově, kam také dorazí celek z nejvyšší soutěže a to České Budějovice. Úvodní hvizd zazní v 18.30 hodin. Jak se mužstvo Tomáše Smoly popere s předposledním celkem FORTUNA:LIGY? Do boje jde i druholigový Varnsdorf, který bude hostem na trávníku v Benátkách nad Jizerou (v 16.00).