Pět posledních zápasů podzimu a pět výher. Z toho byly dvě výhry na pokutové kopy. Fotbalisté FC Chomutov tak získali z možných 15 bodů třináct a usadili se před jarní částí divize na 9. místě. Na druhou příčku, kde sídlí tým Neratovice Byškovice, ztrácejí pouhé 4 body. Což je důležité, utrhli týmy na spodních příčkách tabulky. Mužstvo na 11. místě Seko Louny totiž ztrácí už 11 bodů.

Góly v posledním podzimním zápase padaly až ve druhém poločase. A střelcem obou byli domácí hráči. Nejprve dostal Chomutovské do vedení v 63. minutě Vojtěch Kubík, ale už o dvě minuty vyrovnal David Zahradník. Bohužel, vlastní brankou.

O vítězi tak rozhodovaly pokutové kopy. A kopalo se až sedm sérií. To se vytáhl Radek Zaťko, střelu chytil a rozhodl tak o vítězství domácích. Na střelbu ze značky pokutového kopu zvítězili Chomutovští 7:6, připsali si dva body a přezimují v klidném středu tabulky.

Navíc kromě kolektivního úspěchu se můžou pochlubit i individuálním. Martin Boček je totiž po podzimu s 13 vstřelenými góly nejlepším střelcem divize „B“.

FC Chomutov - SK Kladno 2:1 PK (0:0)

Branky: 63. V. Kubík 65. Zahradník (vl.)
Rozhodčí: Mrkáček Milner, Šulcová. ŽK: 3:3. Diváci: 106

FC Chomutov: Zaťko - Mešič, Chaloupka (T. Svoboda), Kubík, Proll, Hajro (46. Pěnička), Gedeon, Klimeš, L. Svoboda, Zahradník, Boček