Dvě tyče nastřelil a jeden gól vsítil na hřišti Meteoru Praha Richard Pěnička, který před touto sezonou posílil chomutovský fotbalový tým. Přispěl tak k vítězství FC Chomutov na Meteoru Praha 3:0.

V 42. minutě dostal míč do běhu a těsně před pokutovým územím byl faulován. Na faul doplatil domácí Jan Frantl, který byl po zásluze vyloučen. Na místo přestupku si postavil míč faulovaný hráč a balon napálil do tyče domácí brány. Gólově se prosadil v 54. minutě. Dostal ideální přihrávku od Lukáše Svobody a dorazil míč do sítě domácích. To už zvyšoval na 2:0, když první branku vstřelil v 27. minutě k pravé tyči David Zahradník.

Pět minut po třetí brance Anida Hajra trefil v 61. minutě Pěnička v dobré pozici opět tyč domácí brány. Nevyužitá šance už ale nic nezměnila na jasném vítězství Chomutova v Praze a velmi dobré bilanci na začátku sezony - 3 výhry, 1 prohra.

Meteor Praha – FC Chomutov 0:3 (0:1)

Branky: 27. Zahradník, 54. Pěnička, 56. Hajro

Sestava Chomutova: Zaťko – Hajro, Kunart, Kubík, Chaloupka (86. Proll), Gedeon, Zahradník (81. T. Svoboda), L. Svoboda (73. Rajník), Mešič, Pěnička, Boček

Černovičtí (v červeném) podlehli Baníku Březenecká 4:5.
Hráči Baníku Březenecká vyloupili Černovice! Odvezli si tři body