Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

První poločas potvrdil setrvání fotbalistů Chomutova v divizi

Chomutov – Už mají jistotu! I příští sezonu budou hrát fotbalisté FC Chomutov divizi. Utkání s Novým Borem vyhráli 3:0 a jedno kolo před koncem sezony mají na poslední sestupové místo náskok pěti bodů.

11.6.2017

Devatenáctiletý Lukáš Svoboda (vpravo) podává sympatické výkony.Foto: Deník/Ladislav Chlíbek

O výsledku bylo rozhodnuto už v prvním poločase. V 23. minutě se po dlouhém autovém vhazování Zahradníka prosadil hlavou Milan Grubiša (1:0). O 13. minut později v rychlém protiútoku po akci Tomáš Janošík – Boček – Tomáš Janošik se míč po zásahu brankáře odrazil do ruky obránce a byla penalta. Pokutový kop Martin Boček s přehledem proměnil (2:0). Vše bylo potvrzeno v 39. minutě. Martin Boček po rychlém protiútoku poslal míč z levé strany na malé vápno, kde ho ve skrumáži dostal do sítě Tomáš Kunart (3:0).

„Zápas jsme si prohráli prvním poločasem, trochu naší nekvalitou. Udělali jsme dvě hrubé chyby, a to nás potrestalo. Při druhém gólu jsme měli přečíslení, které jsme špatně vyřešili a následně byla penalta. A třetí gól, to byla nedisciplinovanost našich obránců," popsal rozhodující momenty trenér Nového Boru Vladimír Jeníček.

„První půle byla dobrá, v něm rozhodla naše produktivita. Pak to soupeř ve druhém poločase otevřel a my jsme chodili do brejků. Ale jak David Zahradník, tak Martin Boček i Tomáš Janošík váhali se zakončením a soupeř jim to ukopl. Jinak by byl větší rozdíl ve skóre," litoval neproměněných velkých šancí hned na začátku druhého poločasu trenér domácích Jiří Černý.

To byly jenom největší příležitosti, v další byl opět Tomáš Janošík. Hosté se snažili až do konce zápasu prosadit, největší příležitost měl po prostrčení míče za obranu Zdeněk Pekař. Výborně ale zakročil Radek Zaťko, v poslední chvíli stačil nohou vyrazit míč na rohový kop.

Za týden čeká na Chomutov už poslední soupeř. V sobotu 17. června hrají v Kladně, které je pevně usazeno na 5. místě divize.

FC Chomutov – FC Nový Bor 3:0 (3:0)

Branky: 23. Grubiša, 36. Boček (pen.), 39. Kunart. Rozhodčí: Krejsa – Leška, Žáková. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

FC Chomutov: Zaťko (88. Hůla) – Dolejška, Kunart, Kubík, Grubiša, Svoboda, P. Janošík, Gedeon, T. Janošík (81. Rohla), Zahradník, Boček (74. Šebek).

FC Nový Bor: Ouzký – Šimoník, Černý, Hauer, Hoke, Kubeš, Pekař (62. Holubec), Frömmel, Janů (exLiberec, 43 let), Křenek (72. Šnajdrvind), Stromecký.

Autor: Milan Kubík

11.6.2017 VSTUP DO DISKUSE

Chomutov - Mladá Boleslav
15

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Paní Františka Votavová je nejstarší voličkou na Chomutovsku.
5

„Volím od roku 1945,“ říká nejstarší volička Chomutovska

I kdyby na saních, k volbám jdeme. V Chomutově k urnám došli voliči v předstihu

Chomutov –  První hlasy spadly do urny už vteřiny po 14 hodině.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová.