I když domácí trenér Pavel Chaloupka v utkání opět zkoušel mladé hráče, rozdíl ve výkonnosti obou týmů se projevil už v prvním poločase. Ten Chomutovští vyhráli dvoubrankovým rozdílem. Góly padly v závěru první části hry a střelcem obou branek byl Tomáš Janošík. První vstřelil po centru Marka Vaita, druhou branku přidal v samém závěru z bezprostřední blízkosti po přihrávce Marka Chaloupky. Z hostů měl největší příležitost novic v klubu Tatranu Gabčo, který přichází do Kadaně z Neratovic.

„Dobře si pamatuji na jeho otce, který hrál v osmdesátých letech ČFL za Neratovice. Měl střelu, která se jen tak nedala chytit," zavzpomínal během přestávky brankář FC Radek Zaťko.

Druhý poločas byl za stálého sněžení ve znamení rychlých protiútoků. Na 3:0 zvýšil po úniku Marka Vaita dobíhající útočník Polcar. Netrvalo to pak příliš dlouho a už na čtyřbrankový rozdíl zvýšil po rychlé akci Josefa Čížkovského střelecky disponovaný Tomáš Janošík.

Ke slovu se pak dostali i útočníci Kadaně. Domácí fotbalisté příliš dlouho váhali s odkopem v pokutovém území, mezi obránce vběhnul Lukáš Štádlík a z bezprostřední blízkosti překonal chomutovského brankáře.

Ze stavem 4:1 se domácí borci ale neuspokojili a přidali ještě další dvě branky. Před pokutovým územím se dobře orientoval Petr Nový, poslal míč na Tomáše Janošíka, který přidal už svůj čtvrtý gól. Do další akce se zapojil obránce Milan Grubiša, na pravé straně získal míč a po jeho centru uzavřel Polcar skóre přípravného zápasu na konečných 6:1.

FC Chomutov – FK Tatran Kadaň 6:1 (2:0)

FC Chomutov: Zaťko – Vait, Dolejška, Grubiša, Kubík, Klimeš, Čížkovský, Chaloupka, T. Janošík, Kopta, Nový, střídali Váňa, Polcar, Hromas.