Po vzájemné dohodě volily oba týmy hru na 3 x 30 minut. Hra se během 90 minut střídala útočením i střeleckými šancemi na obou stranách, čemu odpovídal i konečný výsledek 7:7.

Již v 8. min. domácí Belej střelil první gól Spořic, ale za několik minut z pokutového kopu vyrovnal hostující Dolejška. V 16. min. Václav Holub opět strhl vedení na stranu Spořic. Situace se ale opakovala a zkušený střelec TJ Horní Jiřetín Vomáčka opět srovnal. V 25. minutě hostující útočník Žečevic poprvé dostal Jiřetín do vedení, hosté pak pokračovali ve vytváření si šancí a zvýšili na 2:4 gólem Šubera. Ještě do poločasu spořičtí vyrovnali, nejdříve Jánošík snížil na jednobrankový rozdíl a pak se domácí V. Vlček rozpomněl na dobu střeleckých"hodů", kdy patřil mezi nejlepší borce.

V druhé třetině Spořice prolomily stav ve svůj prospěch na 5:4, ale hostující Tomanec opět stav srovnal.

Třetí třetina měla přinést rozuzlení přátelského utkání, ale nakonec vše dopadlo smírně, i když pro spořické to vypadalo dlouho nadějně. „Zaúřadoval" totiž J. Zralík, který dvěma brankami dostal domácí do vedení 7 : 5. V rozmezí 72. a 75. minuty se karta ale obrátila pro hosty, kteří dosáhli nejdříve snížení Karlovcem a v 75. minutě vyrovnání Hromasem. Utkání nakonec skončilo nerozhodným výsledkem 7:7.

Spořičtí před podzimní soutěží doplnili mužstvo, čemu napovídá i sestava jedenáctky domácího kolektivu.

1.FC Spořice TJ Horní Jiřetín 7:7 /2:3/3:2/2:2/.

Sestava 1. FC Spořice: P. Novotný - J. Kubík, M. Gamer, J. Kubálek, V. Vlček - P. Jánošík, J. Měšťan, V. Dobiáš, J. Zralík - V. Holub, T. Belej střídal: P. Svoboda.

Před 60 diváky řídil rozhodčí Jaromír Novotný ml.

Spořice ještě před podzimní částí soutěže čekají přátelské zápasy:

7. srpna, 18:15 hod.: Baník Souš - 1. FC Spořice;

10. srpna, 10,30 hod.: 1. FC Spořice - Sokol Údlice

13. srpna, 18:15 hod.: 1. FC Spořice - Baník Březenecká

18. srpna /čas bude stanoven:/ 1. FC Spořice - FC Chomutov (dorost)

20. srpna, 18,15 hod.: (poslední prověrka před sezónou) 1. FC Spořice - FK Havraň

24. srpna, 17,00 hod.: první mistrák I. A třídy Sokol Domoušice - 1. FC Spořice.

NAPSAL LUDVÍK KOSTRHUN.