Aktivitou od začátku zápasu hýřil chomutovský Horna, ten v úvodních minutách dvakrát vyzkoušel pozornost sokolovského gólmana Dvořáka. V pozoru musel ale být i Zaťko na druhé straně.

První gólový moment přinesla sedmnáctá minuta, v níž domácí faulovali před svojí brankou a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Strouhal.

Sokolovští po této situaci přidali na důrazu, hlavně hráči z druholigového A týmu, kteří byli na trávníku čtyři. Vyrovnání se dočkali ve 37. minutě, kdy se hlavou prosadil nikým neobsazený Dejmek a do šaten se tak šlo za stavu 1:1.

Do druhého poločasu nastoupili domácí fotbalisté s chutí bodovat. Jejich tlak byl velký, ale chomutovská záložní řada s obranou jejich útoky odrážela a hra se postupně vyrovnávala.

V 58. minutě pak vběhl do pokutového území Daneski, proklouzl mezi obránci a hosté opět vedli. To jim ovšem vydrželo pouhou minutu. Poté využil chyby v jejich obraně Dejmek a bylo srovnáno.

S nerozhodným stavem se nechtěl nikdo smířit a pilně se pokračovalo v útočné hře. Ze strany Chomutova to zkoušel Eiselt, po něm Da Silva, na druhé straně mohl strhnout vedení poprvé na sokolovskou stranu Pilař.

Vše se nakonec rozhodlo v 82. minutě, kdy Da Silva nacentroval na rozeběhnutého Daneskiho a ten hlavou přesně poslal míč do Dvořákovy sítě. Po utkání se nechal střelec vítězného gólu slyšet, že gól hlavou dal naposledy za žáky.

Domácí fotbalisté se ještě z posledních sil pustili do hostů, ale ti třetí vyrovnání nepřipustili a naopak Daneski v samotném závěru utkání málem přidal svůj třetí gól.

FK Baník Sokolov B - FC Chomutov 2:3 (1:1)

Branky: 37. a 59. z penalty Dejmek - 17. z penalty Strouhal, 58. a 82. Daneski. Rozhodčí: Kubec, Kožar, Henych. Žluté karty 2:4. Diváků: 152.

Chomutov: Zaťko - Ilavskij (88. Hranička), Šebek (67. Da Silva), Vait, Hyneš, Eiselt, Strouhal, Doksanský, Daneski (90. Sanko), Horna, Moravec. Trenér: Jiří Černý.

Příští zápas sehrají chomutovští fotbalisté v sobotu 5. června, kdy od 10.15 hodin na svém hřišti přivítají béčko Baníku Most.