Příjemné počasí přilákalo do ochozů tři stovky diváků a ti sledovali zajímavý fotbal. Hra měla od začátku spád, první šance ke vstřelní úvodní branky si vypracovali hosté, domácí se ale postupem času začali tlačit před branku.

Chomutovští podnikali rychlé protiútoky, které sice byly dobře vypracované, ale chybělo přesné zakončení. Po nadějné, ale neproměné šanci Sanka se hosté dočkali první přesné trefy ve 26. minutě. To Eiselt zahrával trestný kop, na který si naběhl kapitán Doksanský a hlavou otevřel střelecký účet.

Ještě do poločasu ale bylo srovnáno a to ve 34. minutě, kdy se po rychlé akci prosadil Tomáš Smola, který má na podzim namířeno do Chomutova. Do šaten se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Ve druhém poločase to vypadalo herně i střelecky podboně jako v tom prvním. Chomutovští se už po dvou minutách hry dostali do vedení, když se z trestného kopu prosadil Eiselt, ale domácí hráči dokázali opět rychle vyrovnat, v 55. srovnával Očipka - 2:2.

Pět minut poté se Vilémovští zásluhou Kubeše dokonce i dostali do vedení a to v bezstarostném tempu z obou stran udrželi až do hvizdu rozhodčího, který ukončil celou letošní sezonu.

SK StapTratec Vilémov - FC Chomutov 3:2 (1:1)

Branky: 34. T. Smola, 55. Očipka, 60. Kubeš - 26. Doksanský, 47. Eiselt. Rozhodčí: Langer, Schröter, Kříž. Bez karet. Diváků: 300.

Chomutov: Švarc - Vait, Hyneš, Eiselt, Strouhal, Doksanský, Da Silva (55. Hranička), Moravec (46. Šebek), Šlajchrt, Sanko, Horna. Trenér: Jiří Černý.