Je to vhodné doplnění do útoku chomutovského týmu. Richard Pěnička se po boku Martina Bočka začíná v týmu FC Chomutov prosazovat a v sobotu 23. září opět vstřelil branku. Bohužel, domácí Motorlet zápas pak obrátil a zvítězil 2:1.

V prvním poločase byli lepší chomutovští borci. Vytvořili si tlak, který přetavil do úvodní branky Richard Pěnička. Z pravé strany dostal míč do pokutového území a balon pak putoval z jeho kopačky pod břevno, do tyče a skončil v síti bezmocného brankáře Adama Malíka. Další příležitost v prvním poločase měl Martin Boček, ale nepodařilo se mu překonat podruhé domácího brankáře.

Druhý poločas byl naopak ve znamení tlaku domácích. Už čtyři minuty po začátku druhé pětačtyřicetiminutovky se prosadil Jiří Sodoma a vyrovnal na 1:1. V 60. minutě ten samý hráč dostal Motorlet do vedení, i když tato situace „zaváněla postavením mimo hru“. Pomezní rozhodčí Dominik Starý ale na spornou situaci nereagoval a tak pražský tým vyhrál 2:1.

Navíc ještě Chomutov přišel o vyloučeného Tomáše Kunarta, který dostal dvě minuty před koncem zápasu druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy.

Motorlet Praha - FC Chomutov 2:1 (0:1)

Branky: 49. Sodoma, 60. Sodoma 22. Pěnička
Rozhodčí: Průcha Němec, Starý. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (Kunart). Diváci: 150

Motorlet: Malík - Vašulka, Karbulka, Podzemský, Pyšek, Lukič, Kotrba, Sodoma, Měska, Kučera, Rajnoch, střídali Gábor, Burýšek, Cinkanič, Duch

Chomutov: Zaťko - Hajro (74. T. Svoboda), Zahradník, Kunart, Chaloupka, Gedeon, L. Svoboda (67. Hána), Klimeš, Mešič, Pěnička, Boček