Půlmistrem se stali fotbalisté spořického béčka, špička tabulky je ale velmi vyrovnaná, týmy dělí minimální bodové odstupy.

1. FC Spořice B - Sparta Radonice 6:3 (4:1) Branky: Bouček 4, Andres, Pomajsl - Lasch, P. Kothánek, Hamáček. Rozhodčí Dušek, Tengler, Minařík. ŽK 3:4. 30 diváků. Domácí si vytvořili tříbrankový náskok již po prvním poločase, po přestávce se pak každý z týmů trefil dvakrát..
1. SK Jirkov - FK Rašovice 5:1 (2:0) Branky: M. Tůma 3, Trávníček, Prášil - K. Pech. Rozhodčí Čokáš, Zavadil, Řehoř. ŽK 2:3. 30 diváků. Hosté hráli dobře, ale v koncovce selhávali a domácí je za to pětkrát potrestali.

FK Klášterec nad Ohří B - Sokol Údlice B 3:1 (0:1) Branky: Moises 2, Škultéty - Sedláček. Rozhodčí Linhart, Skokan, Dušek. ŽK 2:2. 30 diváků. Domácí dokázali otočit nepříznivý stav z první půli hry a třemi góly po přestávce strhli vedení na svoji stranu.

FK Kyjice - SK Málkov 0:2 (0:2) Branky: Papučík 2. Rozhodčí: Jakůbek, Paluska, Fafala. ŽK 2:1. 40 diváků. Domácím se střelecky nedařilo, neproměnili ani pokutový kop.

SK Libědice - Slovan Vejprty 4:1 (2:0) Branky: Fian 2, Třešňák, Ciota - Schirl. Rozhodčí Bartoň. Bundzík, Kubík. ŽK 1:4, ČK 0:1. 40 diváků. Bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Hosté neproměnili pokutový kop a navíc spálili několik jasných brankových šancí.

SK Letovisko Perštejn - Sokol Vilémov 1:2 (1:1) Branky: Kovalík - Jelínek, Kirchmayer. Rozhodčí Drda, Moder, Bou– ša. ŽK 4:4, ČK 0:1. 30 diváků. Pohledné utkání, domácí bojovali až do konce, ale k bodům to nevedlo.

Slavoj Droužkovice - Jiskra Kovářská 0:2 (0:1) Branky: Pop, Hajný. Rozhodčí Michal, Horčička, Thöma. ŽK 1:1. 20 diváků. Vyrovnaný zápas, ve kterém domácí neproměnili několik gólových příležitostí. Hosté si vytvořili a dvě a ty dokázali proměnit.