Domácí i chomutovští fotbalisté se snažili o dobrý kombinační fotbal. Hned v prvních minutách musely obě obrany zažehnávat útoku z rohových kopů, věděly si však rady.

Ve 30. minutě rozehráli parádní akci na jeden dotek hosté a Pavlíček dopravil míč až do domácí sítě. Jenže po delší odmlce zvedl pomezní Vlasjuk praporek a oslava gólu se tak nekonala.

O osm minut později však hosté skórovali regulérně. Do rychlého protiútoku se zapojil i obránce Dolejška a nedal šanci bývalému ligovému brankáři Majerovi – 0:1.

Domácí poté přidali na tempu, chomutovská obrana s brankářem Beláňem však gól do poločasu nepřipustila. Druhý poločas začal z obou stran opatrně. A ovlivnily ho hlavně sporné výroky rozhodčího.

Ve 48. minutě rozehrávali domácí trestný kop a ani hráčům nebylo jasné, co rozhodčí Jedlička ve skrumáži v šestnáctce viděl. Nicméně odpískal pokutový kop a Broschinský penaltu proměnil 1:1.

Zklamaní hosté se dali opět do útočení, následovalo ale další nepříliš rozhodné posouzení hlavním rozhodčím. Ten odpískal tentokráte trestný kop a Kousal strhl vedení na stranu domácích – 2:1.

Snaha vyrovnat se Chomutovu nedařila i přesto, že zákroky domácích hráčů hodně zaváněly faulem. Česká Lípa si tak připsala vítězství 2:1.