FK Klášterec nad Ohří - Sparta Radonice 5:1 (2:1) Branky: Procházka 2, Horyna, Haba, Kmoch - Lasch. Rozhodčí: Menšík, Froněk, Holub. ŽK 1:1. 30 diváků. Velká převaha domácích, hrálo se na jednu branku. Od třicáté minuty hráli hosté bez zraněného Petra Kothánka a neměli nikoho na střídání.

1. SK Jirkov - FK Kyjice 5:0 (4:0) Branky: M. Tůma 2, V. Tůma, Ameti, Dlask. Rozhodčí Jakůbek, Zvadali, Pokrývka. ŽK 0:1. 40 diváků. Hosté inkasovali v prvních patnácti minutách tři laciné góly po chybách brankáře a na hře to bylo znát.

1. FC Spořice B - SK Libědice 4:1 (2:1) Branky: Pomajsl 2, Poloprutský, Chrapovič - Rainiš. Rozhodčí: Linhart, Tengler, Maleček. ŽK 2:2. 100 diváků. Hosté z konce tabulky byli důstojným soupeřem týmu z čela.
FK Rašovice - SK Letovisko Perštejn 2:4 (1:0) Branky: Souček, vlastní - Hůla, Jícha, Šašek, Vykouk. Rozhodčí: Hafinec, Petrovka, Němeček. ŽK 1:3. 80 diváků. Rašovice se poslední dobou trápí a propadají se tabulkou.

Sokol Údlice B - Slavoj Droužkovice 1:2 (0:0) Branky: Dyršmíd - Bamburák, Melichar. Rozhodčí: Dlouhý, Moder, Bundzík. ŽK 3:2, ČK 0:1. 60 diváků. Domácí se trápili, neproměňovali šance, což hosté dokázali využít.

SK Málkov - Jiskra Kovářská 12:0 (7:0) Branky: Boháček 3, Jindrák 3, Papučík 2, Kořčan, Cingroš, Kuhn, vlastní. Rozhodčí: Dušek, Dlouhý, Maleček. ŽK 1:0. 80 diváků. Slušně hrané utkání. Hosté se snažili celý zápas, ale nedařilo se jim.

Slovan Vejprty - Sokol Vilémov 2:2 (1:2) Branky: Kolda, Kirchmayer - Hudec, Keil. . Rozhodčí: Froněk, Tengler, V. Novotný. ŽK 2:2, ČK 1:1. 70 diváků. Do utkání měli výborný nástup hosté a už po deseti minutách vedli 2:0. Kdyby po dalších několika minutách proměnili pokutový kop, mohlo být utkání rozhodnuto. Domácí gólman se ale vytáhl. Ve třicáté minutě byl po přísné druhé žluté kartě vyloučen hostující útočník a o minutu později domácí snížili z penalty. V druhém poločase se hra otevřela a využít šance mohla obě družstva. V 60. minutě také po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí hráč a oba týmy dohrávaly oslabeny. Domácím se podařilo vyrovnat na 2:2 v 87. minutě a utkání tak skončilo zaslouženou remízou.