Málkov nasázel Kovářské dvanáct gólů

Chomutovsko – Málokdy vídanou kanonádu přineslo sedmnácté kolo fotbalového okresního přeboru. Druhý Málkov hostil na svém trávníku Kovářskou a rozstřílel ji vysoko 12:0! Bod ztratil třetí Vilémov, remizoval ve Vejprtech.

20.4.2010 1

Ilustrační snímek.Foto: Deník/ Kurzweil Luboš

FK Klášterec nad Ohří - Sparta Radonice 5:1 (2:1) Branky: Procházka 2, Horyna, Haba, Kmoch - Lasch. Rozhodčí: Menšík, Froněk, Holub. ŽK 1:1. 30 diváků. Velká převaha domácích, hrálo se na jednu branku. Od třicáté minuty hráli hosté bez zraněného Petra Kothánka a neměli nikoho na střídání.

1. SK Jirkov - FK Kyjice 5:0 (4:0) Branky: M. Tůma 2, V. Tůma, Ameti, Dlask. Rozhodčí Jakůbek, Zvadali, Pokrývka. ŽK 0:1. 40 diváků. Hosté inkasovali v prvních patnácti minutách tři laciné góly po chybách brankáře a na hře to bylo znát.

1. FC Spořice B - SK Libědice 4:1 (2:1) Branky: Pomajsl 2, Poloprutský, Chrapovič - Rainiš. Rozhodčí: Linhart, Tengler, Maleček. ŽK 2:2. 100 diváků. Hosté z konce tabulky byli důstojným soupeřem týmu z čela.
FK Rašovice - SK Letovisko Perštejn 2:4 (1:0) Branky: Souček, vlastní - Hůla, Jícha, Šašek, Vykouk. Rozhodčí: Hafinec, Petrovka, Němeček. ŽK 1:3. 80 diváků. Rašovice se poslední dobou trápí a propadají se tabulkou.

Sokol Údlice B - Slavoj Droužkovice 1:2 (0:0) Branky: Dyršmíd - Bamburák, Melichar. Rozhodčí: Dlouhý, Moder, Bundzík. ŽK 3:2, ČK 0:1. 60 diváků. Domácí se trápili, neproměňovali šance, což hosté dokázali využít.

SK Málkov - Jiskra Kovářská 12:0 (7:0) Branky: Boháček 3, Jindrák 3, Papučík 2, Kořčan, Cingroš, Kuhn, vlastní. Rozhodčí: Dušek, Dlouhý, Maleček. ŽK 1:0. 80 diváků. Slušně hrané utkání. Hosté se snažili celý zápas, ale nedařilo se jim.

Slovan Vejprty - Sokol Vilémov 2:2 (1:2) Branky: Kolda, Kirchmayer - Hudec, Keil. . Rozhodčí: Froněk, Tengler, V. Novotný. ŽK 2:2, ČK 1:1. 70 diváků. Do utkání měli výborný nástup hosté a už po deseti minutách vedli 2:0. Kdyby po dalších několika minutách proměnili pokutový kop, mohlo být utkání rozhodnuto. Domácí gólman se ale vytáhl. Ve třicáté minutě byl po přísné druhé žluté kartě vyloučen hostující útočník a o minutu později domácí snížili z penalty. V druhém poločase se hra otevřela a využít šance mohla obě družstva. V 60. minutě také po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí hráč a oba týmy dohrávaly oslabeny. Domácím se podařilo vyrovnat na 2:2 v 87. minutě a utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Autor: Michal Káva

20.4.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

Rychlobruslařka Karolína Erbanová.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Hokejisté České republiky porazili Švýcarsko 4:1.
14

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka v okrese Chomutov

Okres Chomutov - Podívejte se na čerstvě narozené nové občánky z našeho okresu. Rodičům blahopřejeme!

Více stříbra. Kraj rozšiřuje seznam svých srdečních akcí

Ústecký kraj - Nominace Kadaně a Štětí čeká na posvěcení zastupitelstva. Jde o akce, které desítky let baví tisíce lidí.

Ústup lahváčů? Piva v plechovce ukrojila skoro desetinu trhu

Severní Čechy /ANKETA/ - Český pivař v posledních letech nejspíše zlenivěl. Chodí méně do hospody, zřejmě se mu nechce vracet prázdné lahve a naopak čím dál častěji kupuje pivo v plechovém obalu.

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Skvělá, senzační, báječná. Jen samá superlativa se snáší na adresu české zlaté medailistky Ester Ledecké. Přečtěte si, jakým zůsobem jí skládají hold slavní čeští i světoví sportovci.