Od začátku se projevovala zkušenost hostů, fotbalisté AFK LoKo se však také dostávali do brankových příležitostí. Jenže v prvním poločase chyběla fotbalistům obou týmů přesná muška, takže po 45 minutách byl stav 0:0.

Vstup do druhé části hry se lépe povedl hostům. V 51. minutě se při skrumáži před brankou LoKotky dobře zorientoval hostující Pavel Jína a při výskoku dopravil hlavou míč do sítě domácích. To chomutovské hráče vyburcovalo k lepšímu výkonu a postupně se dostávali do šancí. Jejich záměr však většinou přerušila obrana Neratovic, zbytek zlikvidoval brankář Patrik Malina. V 65. domácí mohla „Lokotka“ vyrovnat Redžičem, ale jeho záměr opět zmařil brankář Neratovic.

Pak se většinou hra odehrávala uprostřed hrací plochy a příliš přímočarých akcí nebylo k vidění. Až v 78. minutě se na pravé straně uvolnil útočník Neratovic Michal Pálanský a přízemní střelou zvýšil stav na 0:2. Třeba branku pak přidal v 90. minutě Stanislav Kondr.

AFK LoKo Chomutov - FK Neratovice/Byškovice 0:3 (0:0)

Branky: Jína, Pálanský, Kondr. Rozhodčí Hocek - Vnuk, Hádek Žk:1/1, diváků 180.

AFK LoKo Chomutov: Šíla - Chocholoušek, Pavlica - (32. Soukup), Haier (65. Sudek), Djiby, Řehák, Petráček, Kotlan (46. Štefko) - Jakovljevič, Hofmann, Manoula. Trenér: Stanislav Hofmann.