Jiskra Modrá patřila řadu let do popředí tabulky přeboru, v letošní sezoně se však potýká s krizí a patří jí poslední příčka. Ani AFK LoKo Chomutov zatím nepotvrzuje svoje ambice, před utkáním si držel třinácté místo. Dal se tedy očekávat tuhý boj o cenné body do tabulky.

První branky zápasu se dočkali diváci již ve čtvrté minutě, do střelecké listiny se zapsal Vávra a poslal domácí do vedení. I poté si Lokomotiva vytvořila několik slibných šancí, její střely však skončily pokaždé v rukavicích brankáře Vaňáka. Do konce první půle měli šance zvýšit skóre Tichý a Haviar, přes pevnou obranu hostů se ale neprosadili. Naproti tomu Modrá vyrážela do rychlých protiútoků, vyrovnání ale domácí gólman Plochý nepřipustil a do šaten se tedy šlo za stavu 1:0.

I v druhé části byla hra vyrovnaná a obě mužstva měla několik příležitostí pro vstřelení branky.
Té dosáhli pouze domácí, hostující snahu o vyrovnání zastavil v 85. minutě aktivní Dobiáš. Poté se utkání již pouze dohrálo a tři body za vítězství zůstaly v Chomutově. Nyní má Lokomotiva patnáct bodů a posunula se ke středu tabulky. Příští domácí utkání sehraje 31. října od 14:30, kdy přivítá FK Siad Souš.

AFK LoKo Chomutov – FC Jiskra Modrá 2:0 (1:0)
Branky: 4. Vávra, 85. Dobiáš. Rozhodčí: Fr. Černý, P. Černý, Cébe. ŽK: 2:3. Diváků: 60.
AFK LoKo: Plochý – Rajnyš, Sojčík, Heier, Kubánek, Hakl – Žďánský, Dobiáš, Haviar – Tichý, Vávra.
Výsledky 11. kola: TJ Střekov – Tatran Kadaň 4:4 (2:1), Lovosice – Proboštov 1:1, Štětí – Blšany 1:3, Bezděkov – Litoměřice 3:1, Krupka – Neštěmice 2:2, Horní Jiřetín – Souš 3:0.