Přípravu na jarní část divize zahájili i fotbalisté AFK LoKo. Po soustředění na Blatně sehráli během víkendu dva přípravné zápasy. V sobotu hráli v Srbicích proti účastníku krajského přeboru, týmu Baníku Modlany a v neděli na hřišti s umělým povrchem v Mostecké ulici s účastníkem I. B třídy - mužstvem SK Černovice.

V utkání s Modlany šla LoKotka v prvním poločase rychle do tříbrankového vedení. Pak došlo ale ze strany chomutovských k polevení a do šancí se dostal i soupeř. Ve druhém poločasu přidali hráči LoKo další dvě branky a díky zákrokům Manducha jejich konto zůstalo čisté. V zápase se střelecky zaskvěl Ladislav Vondráček, který vstřelil hattrick a dvě branky přidal novic Sirota.

V neděli, v zápase s Černovicemi nastoupila LoKotka do zápasu v kombinované sestavě. I tak se ujala vedení, když Černovice si po rohovém kopu vstřelily vlastní gól. Ještě do poločasu vyrovnal černovický útočník Vašák. Dostal míč do volného prostoru, unikl obraně LoKotky a stanovil konečné skóre utkání. Ve druhé půli fotbalisté LoKo převzali iniciativu, ale výsledkem byly jenom dvě nastřelené tyče černovické branky.

V dalších přípravných zápasech se LoKotka utká ve středu 29. ledna od 18:00 hodin na umělé trávě v Jirkově s Údlicemi a v neděli 2. února od 14:00 hod. na hřišti v Mostecké ulici s Milešovem.

Baník Modlany - AFK LoKo Chomutov 0:5 (0:3).

Branky: Vondráček 3, Sirota 2

Sestava LoKo: Šíla (46. Manduch) - Pavlica, Sedlák, Micák, Heier - Sojčík, Holman, Sirota, Šmok - Gabčo (46. Chabr), Vondráček (Mareš).

SK Černovice - AFK LoKo Chomutov 1:1 (1:1).

Branka LoKo: Chabr.

Sestava LoKo: Šíla (46. Plochý) - Mareš, Djiby Ba, Nobst, Poloprutský - Chmelan (46. Falc ), Žďánský, Chabr (46. Vávra), Štefko (46. Šimon) - Redzic, Kadlec.