V chladném sobotním počasí hra obou mužstev ani góly diváky příliš nezahřály. Nejblíže ke vstřelení branky v prvním poločase byl hostující Martin Němec, který před jeho koncem jen těsně minul domácí branku. Z domácích se střelecky prosadili Eiselt a Lukáš Vrba, ale ani jejich pokusy neskončily v brance Lounských.

Druhý poločas výrazně ovlivnilo dvojí vyloučení hostujících hráčů, kteří šli v rozmezí dvou minut předčasně pod sprchy. Nejprve v 64. minutě odešel Martin Říha za nesportovní chování a hned v 66. minutě ho následoval po druhé žluté kartě Pavel Exner.

Jestli někdo z přítomných diváků očekával, že se Spořičtí proti oslabenému soupeři prosadí, tak se hluboce mýlil. Byli to naopak hosté, kteří drželi míč na svých kopačkách a rychlými protiútoky se snažili překonat Pechara v brance Spořic. To se nakonec i povedlo střídajícímu útočníkovi Jaroslavu Petržilkovi, který unikl středem hřiště a po zemi poslal míč do sítě bezmocného Lukáše Pechara (0:1).

Domácí po inkasované brance zvýšili úsilí a dostávali se více do pokutového území, jenže koncovka byla v tomto zápase jejich výraznou slabinou. Pět minut před koncem mohli naopak inkasovat, když při jejich tlaku se dostal do další slibné pozice Martin Němec, ale ukvapil se a míč poslal vedle domácí brány.

1. FC Spořice - FK Louny 0:1 (0:0)

Gól: Petržilka. ŽK: 3/3. ČK: 0/2. Rozh.: Prágl - Barva, J. Novotný. Diváci: 80.

1. FC Spořice: Pechar - Vlček, Zahradník, (58. Kubálek), L. Vrba, Janošík (77. Broum) - Campr, Eiselt, Dobiáš, Doksanský - Škultéty, J. Vrba. Trenér: P. Svoboda.