Hosté oba góly poctivě rozdělili do obou poločasů. První vstřelili sice až na konci toho prvního, ale od začátku byli lepším týmem. Dostali Spořice pod tlak a domácí obrana byla hodně přetížená. Nejblíže ke vstřelení branky měl hostující Lukáš Demke, ale síť za zády brankaře Pechara rozvlnili Vilémovští až v 45. minutě. Po levé straně unikl Vít Vaníček, přesně nacentroval na nabíhajícího Karka Kaňkovského, který nezaváhal a poslal hosty těsně před odchodem do šaten do vedení (0:1). Ze spořických hráčů ohrozili hostujícího brankáře Campr a Škultéty, strážce vilémovské branky ale neměl s jejich střelami problémy.

Ve druhém poločase začaly Spořice aktivněji, do střelecké pozice se dostal Jan Eiselt, ale ani on nepřekonal Marka Michálka. To se podařilo až Vrbovi, ale míč stačila hostující obrana zastavit na brankové čáře. V 60. minutě se tak ke slovu dostali opět hosté. Jejich nebezpečný protiútok zakončil záložník Demke a upravil stav na konečných 0:2 pro Vilémov.

1. FC Spořice – SK STAP-TRATEC Vilémov 0:2 (0:1)

Branky: 45. Kaňkovský, 60. Demke. ŽK: 4/4. Diváci: 115. Rozhodčí: Zavadil – Suchánek, Roháč.

1. FC Spořice: Pechar – Kubálek, Zahradník, L. Vrba, Vl. Vlček (60. Šlajchrt – Doksanský – Campr, Eiselt, Dobiáš (72. Broum), j. Vrba – Škultéty (42. Janošík).

Konec podzimu a jaro 2014/2015 Spořic:

Pro Spořice je to i s podzimem již šestá domácí porážka na vlastním stadionu za sebou, poslední domácí výhru zaznamenaly 25. října 2014 nad Chmelem Blšany (10:2).

Na podzim 2014 získaly první bod na cizím hřišti až 15. listopadu v Horním Jiřetíně (Jiřetín – Spořice 2:1 PK) a bodovaly na vlastním stadionu, kde si připsaly 15 bodů.

V jarní části ve čtyřech domácích utkáních nezískaly ani bod a vstřelily jediný gól. Naopak bodují na cizích hřištích, kde získaly ve čtyřech utkáních 9 bodů.