Hráči AFK Loko si na srbické umělce konečné vítězství v poměru 2:1 plně zasloužili. V 7. minutě měl blízko ke gólu Dufek, když se k němu dostal míč vyboxovaný brankářem Plochým, ale obránce Modlan poslal z otočky míč těsně vedle. Hráči LoKo se osmělili poprvé v 11. minutě, to se po rychlé kombinaci dostal Sojčík do vyložené šance, jeho střelu Brejcha ale bravurně kryl. O minutu později už po nenápadné akci agilní Sojčík nezaváhal a Lokotka šla do vedení 0:1. Po čtvrt hodině mohlo být na chomutovské střídačce ještě veseleji. Míč putoval po ose Sojčík Bašek Mirga, ale posledně jmenovaný v jasné pozici přehodil jak Brejchu, tak i jeho branku. Modlanský gólman si zkomplikoval situaci o další minutu později, když napálil balón do Baška, od něhož šel míč těsně vedle. Modlany odpověděly ve 22. minutě, to Dufek našel rozběhnutého Kupku. Tomu sice míč hostující obrana odkopla, ale jenom k Moučkovi, který z hranice vápna nádherně vypálil k tyči 1:1. Po půl hodině hry se fotbalisté LoKo dožadovali penalty, Paroulek dle nich hrál ve vápně rukou, ale píšťalka rozhodčího se neozvala. Poslední minuty první půle patřily Baníku, byla to jediná fáze zápasu, kdy hosty přehrával. Ani Heřman, ani jeden z Vavrinců ale své šance nedokázali proměnit.

Ráz druhé půle určila třetí minuta. Chomutovští nakopli balón do vápna a ten odskočil Personovi. K míči se dostal Bašek, uvolnil se mezi trojicí domácích obránců a nedal Brejchovi šanci 1:2. „Je to pořád stejné, dostáváme zbytečné góly na začátku poločasů, přestože si v kabině říkáme, že to nesmíme podcenit," rozčílil se po utkání trenér domácích Heřman. Chomutovští i v dalším průběhu hrozili z rychlých útoků, když právě v rychlém a přesném přechodu do protiútoku byla jejich největší zbraň. V porovnání s tím působila modlanská hra těžkopádně a bez nápadu. Modlany nic nevymyslely ani v závěrečném náporu a Lokotka si zaslouženě odvezla všechny body.

Zajímavostí zápasu bylo, že na straně domácích nastoupil s kapitánskou páskou Martin Paroulek, který tak nahradil Saláka. Ten v roli asistenta koučoval mužstvo z lavičky.

TJ Baník Modlany - AFK Loko Chomutov 1:2 (1:1)

Branky: 22. Moučka 12. Sojčík, 48. Bašek, ŽK: 1:3, rozhodčí: Míč Prágl, Hovorka, diváků: 50.

AFK LoKO Chomutov: Plochý Chabr (68. Kadlec), Pavlica, Heier, Mareš, Mirga, Zďánský, Čonka, Sojčík (83. Vondráček), Bašek, Kostka.