První branku vstřelil do sítě hráčů Jiřetína František Polka po centru zprava od spoluhráče Františka Rezka. To běžela 25. minuta utkání. Neuběhlo ale ani pět minut a hosté nabuzeni rychlými protiútoky vyrovnali Jankovičem, který přízemní střelou překonal brankáře Luxe. Do poločasu pak už příliš fotbalu nebylo vidět, na hřišti vítězila bojovnost a nepřesná střelba. Největší šanci měl hostující Žečevič, jeho míč ale zkrotil domácí brankář Lux.

Druhý poločas byl poznamenán vyloučením dvou hráčů na straně hostů. To se odrazilo na tom, že hráčům Horního Jiřetína rychle ubývaly síly a postupně do jejich sítě padly také branky. Nejdříve byl za porušení pravidel vyloučen hostující Novotný. Toho využili domácí hráči ale až v 68. minutě, kdy Kočan poslal Březno do jednobrankového vedení. Další příležitost na zvýšení skóre nevyužil útočník Března Ladislav Niš. Druhý hráč na straně Jiřetína byl vyloučen za ruku a to ještě více otupilo hru hostů. Přesto hosté stále předváděli akce, které mnohdy zaváněly možností překonat brankáře Luxe. Další gól ale vsítili březenští. Dal ho Petr Bureš hlavou po rohu, který rozehrával Heřman. A úplně v závěru nepříliš zajímavého utkání obrana Jiřetína odehrála špatně míč z pokutového území, ten získal střídající Karel Kříž a vstřelil čtvrtý gól.

V dalším kole hrají fotbalisté Sokola Březno na trávníku týmu TJ Proboštov.Utkání se hraje v sobotu 7. září v 17:00 hodin.

Sokol Březno - Sokol Horní Jiřetín 4:1 /1:1/. Rozhodčí Zubr - Zvonař, Beneš. ŽK 4/2, ČK: 0/2. Branky: Polka, Kočan, Bureš, Kříž -  Jankovič. Diváci 80.

Sokol Březno: Lux - Částka, M. Rezek, Bureš, Polka - F. Rezek, Heřman, Paldrman, Svoboda - Niš, K. Rezek.

Střídali: Lorenc, Kříž, Kočan, Hablavetrz. Trenér: Josef Jebavý.

NAPSAL LUDVÍK KOSTRHUN.