Divize B – 12. kolo: Admira Praha – Most B 2:0 (1:0), Vilémov – Čelákovice 3:1 (1:0). Chodov – Kladno B 1:0 (0:0), Český Brod – ŘEZUZ Děčín 2:1 (1:0). Teplice B – Jirny 3:0 (2:0). Přední Kopanina – Rakovník 2:1 (0:1), Chomutov – Sokolov B 2:1 (1:1). Brozany – Litvínov 1:2 (0:0).

 1. Jirny  12 10 0 ­2 40:10 30
2. Český Brod  12  9 1­ 2 19:13 28
3. Teplice B  12  8 1 3 ­27:10 25
4. Chomutov  11  7 2­ 2 22:13 23
5. Brozany  12  6 3 ­3 20:13 21
6. Admira Pra  12  6 1 ­5 23:17 19
7. Most B  12  6 0 6 ­18:20 18
8. ŘEZ Děčín  12  5 2­ 5 15:21 17
9. Litvínov  12  5 1­ 6 21:23 16
10. P.Kopanina  12  4 2 ­6 13:20 14
11. Čelákovice  11  4 2 ­5 11:18 14
12. Kladno B  12  3 2 7 ­16:21 11
13. Sokolov B  12  2 4 6 ­14:23 10
14. Vilémov  12  3 1­ 8 13:27 10
15. Rakovník  12  2 2­ 8  9:19  8
16. Chodov  12  2 2­ 8 10:23  8

Krajský přebor – 12. kolo: Štětí – Roudnice n.L 2:1 (0:1). Neštěmice – Žatec 3:1 (3:0). Souš – Modrá 5:1 (1:0). LoKo Chomutov – Blšany 2:2 (1:2). Lovosice – H. Jiřetín 2:0 (1:0). Proboštov – Střekov 2:2 (0:0). Bezděkov – Litoměřice 2:0 (1:0). Tatran Kadaň – Bílina 1:1 (0:0).

 1. Roudnice  12 9 2 1 41:19 29
2. Neštěmice  11 8 2 1­ 37:14 26
3. Lovosice  12 7 2 3­ 20:12 23
4. L. Chomut.  11 6 2 3 ­24:19 20
5. Blšany  12 6 1 5­ 40:25 19
6. Souš  12 5 2 5 ­27:26 17
7. Modrá  11 5 2 ­4 21:23 17
8. Žatec  12 4 4 ­4 26:20 16
9. Tn Kadaň  12 5 1 ­6 18:24 16
10. Bezděkov  12 4 3 ­5 14:25 15
11. Proboštov  11 4 1 ­6 22:25 13
12. H. Jiřetín  11 3 4 ­4 10:13 13
13. Štětí  11 4 0 7­ 15:25 12
14. Střekov  12 3 3 ­6 20:35 12
15. Bílina  12 2 2 8­  9:29  8
16. Litoměřice  12 0 5 7­  6:16  5

I. A třída sk. B – 10. kolo: Dobroměřice – Duchcov 1:2 (0:1). Březno – Ledvice 4:1 (1:0). Domoušice – Louny 2:1 (0:1). SK Kopisty – L. Chomutov B 2:1 (0:1). Klášterec – Strupčice 2:4 (0:3). Ervěnice – Oldřichov 1:3 (0:1). Postoloprty-Spořice 1:0 (1:0).

 1. Březno  10 7 1 2­ 28:16 22
2. Oldřichov   9 ­7 1 1 19:10 22
3. Louny  10 6 0 4­ 23:11 18
4. Duchcov  1­0 6 0 4 25:17 18
5. Strupčice  10 5 3 2­ 22:14 18
6. Spořice  10 5 2 3­ 21:16 17
7. Klášterec   9 5 1 ­3 18:18 16
8. Domoušice  10 4 2 4­ 19:15 14
9. Ervěnice  10 4 1 5­ 15:24 13
10. Dobroměř.  10 3 2 5 ­23:17 11
11. SK Kopisty  10 3 1 6­ 18:24 10
12. Postolop.  10 2 2 6 ­ 8:17  8
13. Ledvice  10 2 2 6­ 14:24  8
14. L.Chomut.B  10 1 0 9­ 10:40  3

I. B třída sk. C – 10. kolo: SKP Kadaň – Ervěnice B 2:3, Žatec B – Lenešice 4:1, Bř. Chomutov – Havraň 2:3, SK HAVRAN Kryry – Černovice 5:0, H. Jiřetín B – Sokol Údlice 2:1, Podbořany – Černčice 2:1, Louny B – Tuchořice 1:3.

 1. Kryry  10 8 2 0­ 31:12 26
2. Havraň  10 8 0­ 2 34:20 24
3. Ervěnice B  10 5 2 3 2­2:18 17
4. Bř. Chom.  10 4 3 3 ­23:17 15
5. Louny B  10 4 3 3 1­4:12 15
6. Černčice  10 4 2 4­ 26:17 14
7. Údlice  10 4 2 4­ 20:16 14
8. Žatec B  10 4 2 4 2­1:20 14
9. H.Jiřetín­B  10 4 1 5 14:22 13
10. Černovice  10 4 1 5­ 12:20 13
11. SKP Kadaň  10 3 3 ­4 26:21 12
12. Tuchořice  10 3 0 7­ 19:32  9
13. Lenešice  10 2 1 7­ 10:28  7
14. Podbořany  10 1 2 7­ 12:29  5