Ještě před zahájením utkání uctili fotbalisté i přítomní diváci památku nedávno zesnulého dlouholetého hráče a funkcionáře klubu Pana Hugo Štěpánka. Poté se již rozehrálo druhé kolo krajského přeboru.

Do zápasu vlétli hodně aktivně hosté, kteří chtěli odčinit porážku s Blšany a už v sedmé minutě otevřeli skóre, když se trefil Jan Ščuka. O vyrovnání usiloval především Milan Campr, který se do týmu přestěhoval z AFK LoKo. Na hostujícího brankáře Čurdu ale se svými spoluhráči nevyzrál.

Ve 21. minutě se naopak technicky blýskl Jan Ščuka a zvýšil na 2:0 pro hosty. A zanedlouho poté dostali domácí třetí facku z kopačky Nováka. Snaha Strupčic byla sice viditelná, skóre ale před přestávkou nezměnila.

Ve druhé části se brankostroj hostů zadrhl, hráči Bíliny spálili několik tutových šancí. Přesto nevypadala situace Strupčic příliš lichotivě. V šedesáté minutě se navíc nechal po druhé žluté kartě vyloučit David Glas a domácí hráli o deseti.

Přesto se Strupčice vrhly do útočení a v 68. minutě se podařilo snížit aktivnímu Camprovi na 3:1,. V 88. minutě vstřelil Jukič dokonce kontaktní gól a závěr byl hodně dramatický. Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty, domácí ale již vyrovnat nestihli.

SK Strupčice – FK Bílina 2:3 (0:3)

Branky: Campr, Jukič – Ščuka 2, Novák. Rozhodčí: Sabo – Šťastný, Bouma. ŽK: 4:5. ČK: 1:0. Diváci: 200.

Strupčice: Jirásek – Vrba, Hromas, Campr, Glas – Hlaváček, Vrba, Jukič, Hajný – Šifalda, Grubiša. Střídali: Vaňkát. Trenér: Vaňous.