Favorizované Blšany, kterým se na podzim zatím daří, začaly pěkně zostra. Už v 1. minutě vytvořily závar před brankou Chomutova, zatím ale neúspěšný. O dvě minuty později střílel zleva Míča, hostující Andrš ještě stačil z brankové čáry vykopnout. Ve 4. minutě pak Rajnoch pálil z dálky, Plochý v brance Chomutova byl ale tentokrát na svém místě.
V 11. minutě přilétl do chomutovského vápna další centr zleva, Rajnoch hlavičkoval metr vedle tyče. Na branku hostů se v těchto minutách valil útok za útokem a bylo jen otázkou času, kdy se domácí poprvé prosadí.

Branka Blšan byla jen otázkou času

A domácí se i prosadili! Blšanští diváci se mohli radovat ve 22. minutě. Vidlička rozehrával standardní situaci po zemi, odražený balon se dostal k Rajnochovi, který měl už lehkou práci (1:0).

Když už se LoKotka dostala na polovinu Blšan a dokonce dala z ojedinělého protiútoku branku, bylo to z ofsajdu. A na druhé straně blšanské útoky neustávaly. V 30. minutě centroval Boruta, opět z levé strany, Böhm před bránou hlavičkoval zcela sám, ale nad. Ve 33. poslal tvrdou vizitku Vidlička, Michal Plochý byl opět na místě a vyrazil jeho pokus nad. Ve 42. minutě opět Vidlička vyzkoušel pozornost Plochého, ten byl ale opět připravený.

Po změně stran se mnoho na obrazu hry nezměnilo. Chmelaři dál tlačili Chomutov na jeho polovině, ubylo ale vyložených příležitostí. I když i jejich počet ve druhé půli by v jiném zápase vystačil na celých devadesát minut.

V 55. minutě domácí Rajnoch zakončoval po rychlé a pohledné kombinaci, ve vyložené příležitosti minul. V 70. minutě se k první šanci dostali Chomutovští. Ale jen z dálky, s tvrdou střelou si Jícha poradil. A další minuty opět patřily tlaku Blšan. Vacek v 80. minutě poslal střelu do chomutovské tyče.

Šimon kolenem doklepl na 2:0

Druhou pojišťovací branku se podařilo domácím vstřelit až v 87. minutě. Böhm prokličkoval až do chomutovského vápna, z velkého úhlu stihl zakončit, balon se od břevna odrazil k Šimonovi, který kolenem dával na konečných 2:0.

Blšany – AFK LoKo Chomutov 2:0 (1:0)

Branky: 22. Rajnoch, 87. Šimon. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 78. Míča – 24. Lácha, 81. Chmelan. Diváci: 75.

Blšany: Jícha – Boruta, Maršálek, Cipruš (65. Homola), Žampa (57. Štochl), Míča, Vidlička, Hruška, Vacek, Rajnoch (72. Šimon), Böhm (88. Němec).

LoKo Chomutov: Plochý – Vávra (56. Vintrlík), Laštovka, Žďánský (83. Falc), Heier, Slowik, P. Tichý, Sedlák, Chmelan, Andrš, Lácha.