Pátek 17. května:

Fotbal:

Finále poháru FAČR: Sparta Praha - Slavia Praha (ženy), 15:00 hodin, Stadion Zadní Vinohrady, Chomutov (vstup zdarma)

FK Mladá Boleslav - FK Baumit Jablonec nad Nisou, 20:15 hodin, stadion Zadní Vinohrady, Chomutov

Sobota 18. května:

Judo:

23. ročník Memoriálu Helmuta Tauda: turnaj pro mláďata, začátek v 11:00 hodin, Městská sportovní hala, Chomutov

Národní házená:

1. liga žen: SK Chomutov NH - SK Studénka, 14:30 hodin, hřiště DUHA, ul. Cihlářská, Chomutov

Fotbal:

I. A třída: Sokol Březno - Viktoria Ledvice, 17:00 hod.,

I. B třída: Sokol Údlice - SK Strupčice „B", 17:00 hodin

               SKP Kadaň - TJ Blatno, 17:00 hodin, hřiště Úhošťany

Okresní přebor:

Vejprty - Málkov, 18:00 hodin, UMT Bärenstein

1.SK Jirkov - Spořice B, 17:00 hodin, Březenec

Kyjice - Kovářská, 17:00 hodin, Kyjice

Klášterec B - Březenecká B, 17:00 hodin, Klášterec

Droužkovice - Otvice, 17:00 hodin, Droužkovice

Perštejn - Rašovice, 17:00 hodin, Perštejn

Okresní soutěž:

Kotvina - Březno B, 14:00 hodin, Kotvina

Softbal:

3. liga žen: účast Blondies České Budějovice, Přírodní vědy Praha, USK Softball Wroclaw (Polsko), Dračice Brno, SaBaT Praha "B", Spectrum Praha, zápasy 13:00 - 19:00 hodin, softbalový areál u ZŠ Akademika Heyrovského, Chomutov

Karate:

Krajský přebor Ústeckého svazu karate JKA 2013: soutěže ve věkových kategoriích: minižáci a minižákyně, mladší a starší žáci a žákyně, dorostenci a dorostenky, junioři a juniorky, senioři a seniorky, v 09:00 hodin, sportovní hala Kadaň

Házená:

5. mistrovský turnaj starších žáků: účast HK Chomutov, Baník Most, HK Lovosice, Loko Louny, Tygři Ústí; začátek v 09:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

Futsal:

Letní futsalová liga: 3. liga, od 08:00 do 14:30 hodin, hřiště DUHA, Cihlářská ul., Chomutov

Neděle 19. května:

Fotbal:

Krajský přebor: AFK LoKo Chomutov - FK Litoměřice, 17:00 hodin,

I. A třída: 1. FC Spořice - FK Kryry, 17:00 hodin,

Okresní přebor: Ervěnice B - Vilémov, 17:00 hodin, Žižkova ul.

Okresní soutěž:

Vrskmaň - Klášterecká Jeseň, 17:00 hodin, Vrskmaň

Radonice - Hrušovany, 15:00 hodin, Radonice

1.SK Jirkov B - Výsluní, 17:00 hodin, Březenec

Místo - Libědice, 17:00 hodin, Místo

Mašťov - Údlice B, 15:00 hodin, Mašťov

Národní házená:

1. liga žen: SK Chomutov NH - TJ Sokol Rokytnice, 09.30 hodin, hřiště DUHA, Cihlářská ul., Chomutov

Softbal:

3. liga žen: účast Blondies České Budějovice, Přírodní vědy Praha, USK Softball Wroclaw (Polsko), Dračice Brno, SaBaT Praha "B", Spectrum Praha, zápasy 09:00 - 17:00 hodin, softbalový areál u ZŠ Akademika Heyrovského, Chomutov

Úterý 21. května:

Fotbal:

ČFL: FC Chomutov - SK Hlavice, 17:00 hodin, stadion Zadní Vinohrady, Chomutov (vstup zdarma)

Středa 22. května:

Fotbal:

I. A třída: AFK LoKo Chomutov „B" - Viktoria Ledvice, 17:00 hodin

Čtvrtek 23. května:

Fotbal:

Okresní soutěž: Klášterecká Jeseň - Březno B, 17:30 hodin, Perštejn