Kadaňští do utkání vstoupili výborně, už v první minutě otevřel brankový účet Mikeš. Poté si domácí vypracovali další dvě šance, ale ty už nevyužili a ke slovu se začali dostávat také hosté. Ti se pak ve dvacáté minutě dočkali i vyrovnání, když se prosadil nikým nestřežený Sedlák.

Útoky se střídaly před oběma brankami, ale až do konce poločasu s remízovým stavem 1:1 nepohnul nikdo.

Také vstup do druhé půle se domácím hráčům vydařil. Uběhly pouze tři minuty hry, na hranici pokutového území hosté faulovali Poustku a z trestného kopu Mikeš vrátil Tatranu vedení.

Hosté se ovšem nevzdávali a nadále bojovali. Hodně vzruchu přinesla situace z 54. minuty, kterou řešili všichni tři rozhodčí. Uprostřed hřiště zůstal na zemi ležet hráč hostů, při přerušené hře se k lajně srotili hráči a začali se s rozhodčími dohadovat. Nakonec se uklidnili, rozhodčí ovšem vytáhl červenou kartu pro domácího brankáře Turánka. Kadaňští trenéři tak museli ze hry stáhnout jednoho hráče, který musel uvolnit místo pro brankáře Nečka.

Po několikaminutovém přerušení se opět pokračovalo. Nečka v brance vyzkoušel aktivní Sedlák, na druhé straně pak domácí i v oslabení opět gólově udeřili. To běžela 67. minuta, Poustka zahrával rohový kop, proboštovský brankář Račuk si zakřičel „mám“, ale míč minul a ten skončil až v brance - 3:1!

Hosté nerezignovali, bojovali o každý míč a chtěli využít nabídnutou přesilovku. Kadaňská obrana jim ale nec nedarovala a i když Záveský se Sedlákem zkoušeli střílet, do konce řádné hrací doby se nic nezměnilo. Až ve druhé minutě nastavení vstřelil z nepřehledné situace před brankou druhý gól hostů Kočí. Na víc už jim ale nezbyl čas a tři body tak domácí uhájili.

Tatran Kadaň - TJ Proboštov 3:2 (1:1)

Branky: 1. a 48. Mikeš, 67. Poustka - 20. Sedlák. Rozhodčí: Richter, Dvorský, Klupák. Žluté karty 1:5. Červené karty 1:0 (Turánek). Diváků: 100.

Kadaň: Turánek - Čibenka, Paul, Basl, Zapský, Horváth (54. Neček), Uhlík (86. Zaržický), Nádeník, Kolář, Poustka (76. Kollman), Mikeš. Trenéři: Jebavý, Pardubský.