Chomutovští fotbalisté přivítali na svém hřišti Modrou a diváci sledovali kvalitní zápas. V domácí brance se objevil Manduch, který nahradil distancovaného Plochého.

První střelecké pokusy patřily domácím Camprovi a Cejthamrovi, další přidal Dobiáš, který míč usměrňoval k tyči, ale brankář Bartoš stačil míč odvrátit do hrací plochy. Stejně jako po střele Andrše.

Po půl hodině hry rozhodčí postřehl faul v pokutovém území Litoměřic, po které ukázal na značku pokutového kopu a faulujícímu Čapkovi ukázal červenou kartu. K míči se postavil Campr a nemýlil se - 1:0.

V závěru poločasu se do dvou nadějných příležitostí dostal domácí Andrš, ale Bartoše nepřekonal. Litoměřický Štercl na druhé straně nastřelil tyč.

Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivně, ale obrana Chomutova vše vyřešila. Poté se ke střele opět dostal Andrš, ale ani tentokrát nezamířil přesně.

Litoměřičtí, přestože hráli v oslabení, si vypracovali několik šancí, recept na dobře bránící domácí ovšem nenašli.

V 85. minutě hosté opět faulovali před svojí brankou a i z druhé penalty se Campr nemýlil. Definitivní podobu výsledku pak v závěrečných minutách dal Vávra - 3:0.

AFK LoKo Chomutov - Jiskra Modrá 3:0 (1:0)

Branky: 30. a 85. Campr (oba z penalty), 89. Vávra. Rozhodčí: Beneš, Kratina, Ipser. Žluté karty 1:0. Červené karty 0:1 (Čapek). Diváků: 80.

Chomutov: Manduch - Heier, Andrš, Hodas, Cejthamr, Campr, Žďánský, Dobiáš, Kubánek, Tichý, Vávra. Střídali: Šimon, Jarolím.

Kadaňští fotbalisté na svém hřišti nastoupili proti Litoměřicím. V prvním poločase se diváci gólů nedočkali, přestože k nim měly oba celky blízko. Ze strany hostů byl aktivní Vlasák, z domácích to střelecky zkoušeli Nádeník, Čibenka a Mikeš.

Domácí potřebovali zabodovat k definitivní jistotě záchrany v krajském přeboru, ale v 53. minutě faulovali ve svém pokutovém území a nejlepší litoměřický střelec Stejskal z penalty poslal hosty do vedení.

Vedení ale vydrželo Litoměřicím pouze jedenáct minut. Poté hlavou vyrovnal Čibenka a o dalších sedm minut později strhnul vedení na kadaňskou stranu Nádeník.

Do konce utkání se do zajímavých šancí dostali hráči obou celků, ale ti se už neprosadili a po závěrečném hvizdu rozhodčího tak platil stav 2:1.

Tatran Kadaň - FK Litoměřice 2:1 (0:0)

Branky: 64. Čibenka, 71. Nádeník - 53. Stejskal z penalty. Rozhodčí: F. Černý, P. Černý, Dočekal. Žluté karty 4:1. Diváků: 200.

Kadaň: Neček - Čibenka, Bohuslav, Šabík, Paul, Basl, Uhlík, Nádeník, Kilián, Zaržický, Mikeš. Střídali: Hrbík, Horvát.