Od začátku utkání byli aktivnější hosté. Domácí se dostali blíže k neštěmické brance až v deváté minutě a hned z toho bylo po střele Zapského břevno! Po něm následovala šance Mikeše, ale brankář Vágner stačil jeho střelu zachytit.

První gól přinesla patnáctá minuta. Neštěmický Valenta vybojoval míč u postranní čáry, přihrál jej Šťástkovi a ten střelou k tyči otevřel skóre. O šest minut později hosté podnikli další akci, domácí hráči reklamovali ofsajd, který skutečně byl, ale asistent rozhodčího nechal praporek dole a Fousek vstřelil druhý gól hostů.

Když už se kadaňským fotbalistům podařilo překonat gólmana Vágnera, tak jej zastoupili obětaví obránci. Další ránou pro ně byla situace ze 35. minuty, v níž si ve svém pokutovém území počínali v rozporu s pravidly a rozhodčí nařídil pokutový kop, ze kterého Fousek zvyšoval už na 0:3!

Do druhé části hry vstoupili domácí fotbalisté s cílem snížit nepříznivý stav, ale i přes všechnu snahu se jim nedařili přihrávky. Velkou šanci dostali v 65. minutě, kdy rozhodčí odpískal penaltu za faul na Poustku i proti hostům. Sám faulovaný hráč ji ovšem neproměnil, Vágner jeho střelu vyrazil na roh.

Kadaňští si dokázali vytvořit několik šancí, ale neštěmická obrana byla vždy na místě. Trenér hostů poslal v závěru utkání do hry Stehlíka. Ten nejprve ve velké šanci na Turánka nevyzrál, vše ale napravil v 86. minutě, kdy po samostatné akci vstřelil čtvrtý gól. V nastaveném čase pak Stehlík unikl znova a jeho trefa pečetila konečný výsledek 0:5! Takovou prohru Kadaňští na domácím trávníku dlouho nepamatují…

FK Tatran Kadaň – FK Český lev Neštěmice 0:5 (0:3)

Branky: 15. Šťástka, 21. a 36. z penalty Fousek, 86. a 90.+2 Stehlík. Rozhodčí: Ipser, Hofmann ml., Meder. Žluté karty 5:3. Diváků: 200.

Kadaň: Turánek – Čibenka, Paul (63. Kollmann), Šabík, Zapský, Růžička (46. Sachar), Uhlík, Nádeník, Kolář, Poustka, Mikeš. Trenéři: Jebavý, Pardubský.