Divize B – 15. kolo: Chomutov – Vilémov 2:0 (2:0). Most B – Chodov 2:0 (1:0). Čelákovice – Teplice B 0:5 (0:1). Kladno B – Přední Kopanina 0:1 (0:1), ŘEZUZ Děčín – Brozany 3:5 (2:2). Rakovník – A. Praha 1:4 (0:0), Sokolov B – Č. Brod 5:1 (0:1), Jirny – Litvínov 4:0 (1:0).

l

 1. Jirny  15 13 0 ­ 2 50:12 39
2. Chomutov  15 10 2­  3 28:16 32
3. Teplice B  15 10 1  4­ 35:13 31
4. Český Brod  15 10 1­  4 23:23 31
5. Brozany  15  8 3 ­ 4 28:18 27
6. Admira Pra 15  7 1 ­ 7 30:23 22
7. Litvínov  15  7 1­  7 29:33 22
8. Most B  15  7 0  8­ 20:24 21
9. P.Kopanina  15  6 2 ­ 7 19:26 20
10. ŘEZ Děčín  15  6 2­  7 22:31 20
11. Čelákovice  15  5 3 ­ 7 16:27 18
12. Vilémov  15  5 1­  9 18:31 16
13. Kladno B  15  4 2  9­ 19:23 14
14. Sokolov B  15  3 5  7­ 22:28 14
15. Chodov  15  2 4­  9 12:27 10
16. Rakovník  15  2 2­ 11 15:31  8

Krajský přebor – 15. kolo: H. Jiřetín – Štětí 2:2 (1:1). Bezděkov – Tatran Kadaň 1:1 (1:0). Litoměřice – Souš 3:0 (0:0). Bílina – LoKo Chomutov 1:0 (1:0). Blšany – Střekov 1:0 (0:0). Roudnice n.L – Neštěmice 2:1 (1:0). Žatec-Lovosice 2:0 1:0). Modrá – Proboštov 6:2 (2:2).

 1. Roudnice  15 12 2 1 5­1:21 38
2. Neštěmice  14 10 2 ­2 42:17 32
3. L. Chomut.  14  8 2 4­ 32:23 26
4. Blšany  15  8 1 ­6 45:28 25
5. Lovosice  15  7 3 ­5 22:18 24
6. Žatec  15  6 4­ 5 35:25 22
7. Modrá  14  6 3­ 5 29:30 21
8. Bezděkov  15  5 4­ 6 17:29 19
9. H. Jiřetín  14  4 5­ 5 16:18 17
10. Souš  15  5 2 8­ 29:36 17
11. Tn Kadaň  15  5 2­ 8 21:32 17
12. Proboštov  14  5 1­ 8 26:34 16
13. Střekov  15  4 4­ 7 25:40 16
14. Štětí  14  4 2 ­8 19:31 14
15. Bílina  15  4 2 ­9 13:32 14
16. Litoměřice  15  2 5 ­8 11:19 11

I. A třída sk. B – 13. kolo: Ledvice – Dobroměřice 0:1 (0:1). Postoloprty – SK Kopisty 3:2 (1:1). Duchcov – Klášterec 5:1 (3:0). Spořice – Ervěnice 7:1 (3:0). Strupčice – Domoušice 2:0 (2:0). Oldřichov – Louny 0:0. L. Chomutov B-Březno 0:4 (0:1).

 1. Březno  13 10 1 ­ 2 37:17 31
2. Duchcov  1­3  8 0  5 39:22 24
3. Louny  13  7 2 ­ 4 29:12 23
4. Spořice  13  7 2 ­ 4 33:20 23
5. Oldřichov 12 ­ 7 2  3 20:14 23
6. Strupčice  13  6 4 ­ 3 29:21 22
7. Domoušice  13  6 2 ­ 5 23:18 20
8. Dobroměř.  13  5 3  ­5 28:17 18
9. SK Kopisty  13  5 1 ­ 7 25:30 16
10. Klášterec  12  5 1­  6 20:34 16
11. Ervěnice  13  4 2 ­ 7 21:37 14
12. Postolop.  13  3 2  ­8 12:30 11
13. L.Chomut.B  13  3 0 ­10 19:45  9
14. Ledvice  13  2 2 ­ 9 15:33  8

I. B třída sk. C – 13. kolo: Havraň-H. Jiřetín B 2:0, Sokol Údlice – Žatec B 3:1, Tuchořice – Podbořany 2:1, Lenešice – SK HAVRAN Kryry 1:7, Louny B – SKP Kadaň 2:2, Ervěnice B – Bř. Chomutov 1:2, Černčice – Černovice 3:1.

 1. Kryry  13 9 3 1­ 38:14 30
2. Havraň  13 9 2­ 2 36:20 29
3. Černčice  13 7 2 4­ 31:18 23
4. Bř. Chom.  13 6 3 4 ­29:21 21
5. Údlice  13 6 3 4­ 30:23 21
6. Žatec B  13 6 2 5 2­6:25 20
7. Louny B  13 4 5 4 1­9:18 17
8. Ervěnice B  13 5 2 6 2­5:28 17
9. H.Jiřetín­B  13 5 2 6 21:26 17
10. SKP Kadaň  13 3 6 ­4 34:29 15
11. Černovice  13 4 2 7­ 14:29 14
12. Tuchořice  13 4 1 8­ 24:37 13
13. Lenešice  13 3 1 9­ 17:41 10
14. Podbořany  13 2 2 9­ 21:36  8