V regionálním derby Klášterec nad Ohří AFK LoKo „B" rozhodla 80. minuta a odkop míče domácího obránce z vlastní poloviny hřiště. To, co nikdo nečekal a nejméně brankář rezervy Lokotky, se stalo skutečností. Míč dopadl před šestnáctku a vznesl se nad brankáře hostů. Jeho snaha dostihnout ho byla už marná a míč skončil v bráně Lokotky. Tato situace rozhodla o vítězi v jinak vyrovnaném utkání, kde v prvním poločase byli lepší klášterečtí a ve druhé polovině utkání hráči AFK.

V Březně měli jasnou převahu domácí, ale povedlo se jim střelit jenom jeden gól. Jenom v prvním poločase měli čtyři jasné gólové příležitosti, mimo jiné dvakrát šli sami na brankáře, ale míč skončil v síti jenom jednou. Domoušice v druhém poločase hráli o desíti, když se jim zranil hráč a neměli už nikoho dalšího na střídání.

V Dobroměřicích se nevyplnily papírové předpoklady a v utkání třetího týmu tabulky s předposledními Spořicemi byli hosté rovnocenným soupeřem a v některých fázích byli dokonce i lepší. Domácí v pěkném utkání nakonec vyhráli se štěstím. V první půli si celky vytvořili několik příležitostí, tu největší měl domácí Kroupa, ale samostatnou akci gólově nezakončil. Ve druhém poločase se hrál i nadále kvalitní fotbal. V 66. po pěkné kombinaci nastřelili spořičtí břevno, to samé se o tři minuty později „povedlo" i domácím. Dobroměřice si zajistily vítězství až v závěru utkání. Po rohu Plachého se v 80. minutě trefil hlavou Kroupa. V 88. minutě vystihl přihrávku brankáře Harthan a do prázdné brány zvýšil na 2:0. V závěru dostal červenou kartu Kubík ze Spořic, který skluzem „zajel" do domácího brankáře Sedláčka, který už měl míč ve své moci.

Nejúspěšnějším zástupcem chomutovského regionu jsou stále fotbalisté Března, kteří jsou na pátém místě s 28 body, hned za nimi jsou další týmy v pořadí Ervěnice, Klášterec a AFK LoKo „B". Spořice zůstali na předposledním, třináctém místě, když získali 13 bodů.

Mužstvo Ervěnic mělo o víkendu volno z důvodu odstoupení Březenecké ze soutěže, proto jeho hráči sehráli přátelský zápas s dorostem Mostu. Za Ervěnice v prvním poločase nastoupili dorostenci, kteří v týmu hostují z Mostu a ve druhém poločase hráli za svůj mateřský tým. Hra ervěnických měla plynulost a bylo vidět oživení mužstva rychlými kluky. Hned v 7. minutě se prosadil Král po odraženém míči od břevna. O dalších sedm minut si velmi dobře hrající Král pohrál s obranou hostí a střelou k tyči nedal šanci brankáři Mostu. V 28. minutě se prosadil hbitý Bula a zvýšil již na tříbrankový rozdíl. V prvním poločase Ervěnice předváděli velmi dobrou hru s řadou šancí. Hosté sice hráli velmi rychle, ale obrana domácích vše zastavovala na hranici velkého vápna. Ve druhém poločase pokračoval dobrý výkon Ervěnic, ale skóre změnil až Bohó, který hrál ve druhém poločase za Most. Gólové hody uzavřel v 85. minutě Březina, když přehodil vybíhajícího brankáře hostí.

Klášterec nad Ohří - AFK LoKo „B" Chomutov 1:0 (0:0), branka 80. min. Jaroslav Škultéty, žk 2/3, diváků 50

Březno - Domoušice 1:0 (1:0), branka Niš, žk 2/3, diváků 60;

Dobroměřice - Spořice 2:0 (0:0), branky: Kroupa, Harthan; žk 3:2; čk 0:1 (Kubík); diváků 80;

VČSA Ervěnice - ligový dorost Mostu 4 : 1 (3 : 0)