V nepříliš pohledném utkání měla Benfika neustále náskok a až minutu před koncem inkasovala vyrovnávací branku na 3:3. Chomutovští šli do vedení ve 20. minutě, kdy rozhodčí Smreček odpískal první pokutový kop zápasu. Po faulu Poljiče proměnil Burda, ale o tři minuty později dostali výhodu pokutového kopu i domácí a bylo vyrovnáno.

Druhý poločas začal fatální chybou Holocha, který nepřesnou malou domů poslal přímo na kopačky útočníka Benfiky. Ten udělal kličku brankáři P. Junkovi, který mu v pádu zachytil rukou nohu a rozhodčí Smreček odpískal třetí pokutový kop v zápase. K tomu navíc přidal červenou kartu gólmanovi Junkovi a do branky tak z pravé zálohy putoval bratr vyloučeného Martin. Burda nezaváhal ani v druhém penaltové souboji a Benfika znovu vedla o branku. V 57. minutě ale úspěšný exekutor obou pokutových kopů viděl druhou žlutou kartu a automaticky i červenou. Hned o dvě minuty domácí Poljič po pasu Fleischmana vyrovnal na 2:2. Naposledy šla Benfika do vedení, když domácím selhal ofsajd systém a do samostatného nájezdu se díky tomu dostal v 73. minutě střídající Nutil, který nedal Junkovi šanci. Domácí se dokázali ještě nadechnout k závěrečnému náporu. V 88. minutě se svou pověstnou střelou prezentoval domácí Fleischman. Innemann ji vyrazil na roh, po kterém dokázal ve skrumáži před brankou Papežík srovnat tvrdou střelou na 3:3. V nastavení pak ještě viděl domácí P. Bohatý červenou kartu .

Postoloprty - Loko Chomutov 3:3 (1:1), branky: A.Fridrich, Poljič, Papežík Burda 2, Nutil; žk 2:4; čk 2:1 (P. Junek, Papežík Burda); 80 diváků