Údlice se 16 byly byly jasným favoritem, ale trenér domácích varoval své svěřence před podceněním soupeře: „Nenechme se ukolíbat tím, že jsme první a hrajeme se soupeřem ze spodní poloviny tabulky. To se nevyplácí a stává se to osudným," řekl před utkáním Karel Žďárský.

A jak se ukázalo, měl pravdu. První poločas skončil remízou 1:1, když branky padaly v závěru úvodní části hry. Domácí se ujali vedení v 37. minutě po hezké akci, když Vít Rajnyš skóroval po přihrávce Čížkovského (1:0). O šest minut bylo ale srovnáno. Hlavou přesně k tyči se prosadil Jakub Zaspal, domácí brankář Václav Hašek byl bezmocný (1:1).

Do druhého poločasu nastoupili domácí hráči už s větším zápalem a nasazením a brzy se to projevilo i na skóre utkání. Již v 51. minutě dostal Údlice do vedení opět po přihrávce Čížkovského Marek Hakl (2:1) a ten samý hráč měl prsty i ve třetí brance. Po jeho střele zazvonilo břevno hostující branky a míč dostal do sítě Obrnic František Hašek (3:1). Brankostroj domácích pokračoval i nadále. V rozmezí čtyřech minut se dvakrát prosadil Vít Rajnyš, poprvé to bylo po centru Hakla, podruhé přesnou střelou z trestného kopu (5:1).

Velkou příležitost na navýšení náskoku měl v 81. minutě Roman Křapek, který zahrával pokutový kop po faulu na Hakla. Hostujícího brankáře ale nepřekonal, naopak pokutový kop proměnil v závěrečné 90. minutě brankář Obrnic Ladislav Molnár. Tím upravil stav zápasu na konečných 6:2 pro domácí, šestou branku Údlic vstřelil v 82. minutě František Hašek.

TJ Údlice - TJ Obrnice 6:2 (1:1)

Branky: 37. Rajnyš, 51. Hakl, 65. Hašek, 70. Rajnyš, 74. Rajnyš, 82. Hašek - 43. Plaček, 90. Molnár (PK).

Rozhodčí: Fr. Černý - Novotný, Karasinski. ŽK: 23. Čížkovský, 88. Rajnyš, 88. Haldovský, 90. Micák - 74. Molnár. Diváci: 100.

Sokol Údlice: Hašek - Klíma, Sejček, Hašek, Vepřek (79. Křapek), Čížkovský (75. Husák), Haldovský, Micák, Rajnyš, Hakl, Pěnička.