Míče většinou hráči obou týmů jenom nakopávali, kombinace, která patří k dobrému pojetí hry a nakonec i k zakončení, chyběla. Možnosti ke střelení gólu v prvním poločase měli chomutovští Vondráček, Kadlec a Naďal, jejich střely svůj cíl ale nenašly. Ze strany hostů byl nejnebezpečnější útočník Macháček, který vyslal několik střel na brankáře LoKo Plochého.

Ve druhé části hry byli opět o něco málo lepší hráči Lokomotivy. Hosté se snažili více útočit, ale opět oba týmy postrádali na těžkém terénu kombinaci. Hned v úvodní části druhého poločasu mohl Ledvice přivést do vedení Lukáš Pechar po chybě domácí obrany, jeho záměr trefit se do branky ale nevyšel.

V 68. min. zahrávali hosté standardní situaci, míč odehráli domácí obránci za pokutové území a hostující Michal Novák bez přípravy prostřelil hradbu těl až do sítě Lokotky. Jak se ukázalo, byla to nakonec rozhodující branka zápasu.

Domácí v posledních dvaceti minutách měli sice převahu v poli a vytvořili si řadu šancí na vyrovnání nepříznivého stavu, chyběl jim ale klid na zakončení před brankou zkušeného ledvického brankáře Klause Pohla. Velkou šanci si vypracoval Ladislav Šimon, jeho možnost ale stačil odvrátit brankář Ledvic a hosté nakonec vítězství a tři body uhájili.

Benfika zůstala po prohře s 25 body na osmém místě I. A třídy, Ledvice si ziskem tří bodů polepšily na čtvrté místo hned za nejúspěšnější tým chomutovského regionu Sokol Březno. V neděli 26. května se béčko AFK střetne v regionálním derby na domácím hřišti s fotbalisty Spořic.

AFK LoKo „B" - Viktoria Ledvice 0:1

Poločas 0 : 0; branka 68. Michal Novák; rozhodčí: Smerček Cvachoušek, Spišák.

Sestava AFK LoKo: Plochý - Micák, Kostka, Falc, Šimon - Naďal, Kadlec, Vondráček, Burda - Poloprutský, Sedlák, střídali: Žďanský, Kudrna, Chmelan