První branku vstřelil Zdeněk Poborský už v osmé minutě po pěkné kombinaci s Lukášem Skleničkou a zakončoval tvrdou ranou se stylovým odrazem od břevna – 1:0.

Jakoukoli snahu hostů o zvrat v utkání pak spoluhráčům překazil Jaroslav Juliš, který se v 19. minutě pustil do nesmyslné ostré diskuze s rozhodčím a po žluté kartě dostal obratem i červenou.

Po přestávce Podbořanští utkání rozhodli třemi rychlými góly mezi 50. a 56. minutou. Závěrečnou branku přidal opět Poborský v 64. minutě. Počet mužů na hřišti se pak vyrovnal třináct minut před koncem, kdy po předchozí žluté kartě dostal červenou také podbořanský Ondřej Vignát.

Strupčice zůstaly tedy na posledním místě a v příštím utkání se představí na domácím hřišti s týmem TJ Dobroměřice, který je na pátém místě.

Podbořany – Strupčice 5:0 (1:0)

Branky: Poborský 2, Kalanin, Sklenička, Gregor. Rozhodčí Meder, žluté karty 2:6, červené karty 1:1.

Tatran Podbořany: Bláha – Harag (Mach), Kováč, Machyna, Vignát, Gregor, Janoušek, Sklenička, Parpel, Poborský, Krupička (Kalanin).

SK Strupčice: Jirásek – Juliš J., Vrba, Hájek, Sechter (Vrba), Polák, Glas, Jančička F,(Veselý), Tichý (Juliš P.), Jančička J., Kunický (Hlaváček).